Garážová vrata Hormann jsou zárukou kvality

Garáž je u každého domu místem, které chrání váš automobil před vnějšími vlivy a poškozením. Pokud chcete, aby váš automobil byl chráněn opravdu dokonale, nesmíte zapomínat ani na kvalitní garážová vrata. Právě garážová vrata zabraňují vstupu do garáže a na jejich kvalitě a dokonalé funkčnosti doopravdy záleží. Jestli vám také záleží na kvalitě garážových vrat, volte vrata Hormann. Hormann je celosvětový výrobce garážových vrat, která jsou známá svou kvalitou a odolností.

 

Kvalitních prodejců garážových vrat Hormann není mnoho
Většina prodejců garážových vrat má ve své nabídce pouze méně známé výrobce, kteří nedosahují takové kvality jako Hormann. Pouze kvalitní prodejci také mohou nabídnout kompletní servis a příslušenství k vratům Hormann. Naštěstí je tu společnost Altoma. Tato firma působí od založení v roce 1992 jako přední dodavatel vratové techniky. Soustředí se především na silné a spolehlivé výrobce, kterým Hormann bezpochyby je. Od doby svého vzniku již Altoma získala dvakrát ocenění „Největší prodejce Hörmann“. To vše vypovídá o jejích kvalitách v tomto oboru.

garážová vrata

 

Prodejem vrat Hormann to rozhodně nekončí
Společnost Altoma se nesoustředí pouze na prodej garážových vrat Hormann. Svým zákazníkům chce Altoma nabídnout kompletní sortiment této značky i kompletní služby. Svým zákazníkům nabízí kompletní sortiment příslušenství a náhradních dílů. Záruka na garážová vrata je 5 let. Servis pro zákazníky je 24 hodin denně. A protože se společnost Hormann nesoustředí pouze na výrobu garážových vrat, nabízí Altoma i ostatní výrobky této značky. Mezi výrobky Hormann naleznete také garážové vedlejší dveře, interiérové dveře, exteriérové dveře, bezpečnostní dveře, ocelové dveře nebo protipožární zábrany.

 

Více informací a kompletní nabídku výrobků Hormann naleznete na www.altoma.cz