Jak přeměnit vodu ze studní na pitnou?

 

Velké množství rodinných domů v naší republice disponuje vlastní studnou nebo hloubkovým vrtem s podzemní vodou. Tato voda se nejčastěji využívá na zalévání zahrady a při vybavení dostatečnou technologií může být využívána i jako užitková voda do domácností. To dokáže přinášet nemalé úspory. Pokud je ale vaše studna schopna zásobovat domácnost vodou pro všechny její účely, může být voda upravena. Voda nemusí být využívána pouze jako užitková, ale i jako pitná. Úspory budou tedy mnohem větší.

  

Společnost ASIO ví, jak na to!
Úprava vody ze studní a vrtů je velmi složitý proces, který vyžaduje prvotřídní technologie a vybavení. Díky tomu ale můžete dosáhnout v oblasti odběru vody z vodovodních řádů nemalých finančních úspor. Je ale třeba pro její vyčištění najít spolehlivého partnera, který disponuje účinnými technologiemi. Takových společností na našem trhu je celá řada, ale společnost ASIO, spol. s r.o. patří mezi ty spolehlivější. Na úpravu vody se soustředí dlouhodobě a mají vynikající technologie a výrobky. Soustředí se nejen na úpravu vody do domácností, ale také na úpravu vody pro komerční účely a obce. V tomto oboru již získala společnost ASIO velké množství zkušeností, kterých můžete nyní využít.

 

Co všechno je potřeby k vyčištění vody ze studní?
Pokud budete chtít využívat vodu ze studní i jako pitnou, neváhejte kontaktovat společnost ASIO. Ta se soustředí na individuální řešení každého projektu a navrhne vám konkrétní řešení vaší realizace. Jedná se o několik procesů, které na sebe vzájemně navazují. Zejména o odstraňování mechanických nečistot z vody, snižování tvrdosti vody, redukci množství železa, manganu a dusičnanů ve vodě a mnoho dalších.

 

Kompletní informace naleznete na http://www.asio.cz/cz/uprava-vody