Stylové schodiště od EQUIPE DESIGN

Vybrat správné interiérové schodiště není zrovna jednoduché a vy máte na výběr z velmi širokého sortimentu interiérových schodišť. K dispozici Vám jsou celodřevěná, kombinovaná, samonosná a točitá schodiště z masivního dřeva, jako je buk, dub, borovice, smrk apod. Pokud tedy při výběru nechcete udělat chybu, obraťte se na specialisty. Pomůžou Vám například odborníci ze společnosti EQUIPE DESIGN.

Proč EQUIPE DESIGN? Mnohaleté zkušenosti!
Společnost EQUIPE DESIGN s r.o. vznikla již v roce 1989 a zabývá se návrhem, výrobou, montáží a servisem dřevěných, kovových, ale i průmyslových schodišť. Tato firma namontovala již 500 schodišť do rodinných domů a dodala průmyslová schodiště pro firmy jako je BESTA ZÁPY, OBI Roztyly, TRAVEL SERVICE, Avalon Business Center v Plzni a Casina v Dolním Dvořišti a Hatích.

točité

Je libo samonosná, točitá nebo s podestou?
Do Vašeho bytu si můžete vybrat schodiště točitá, celodřevěná a kombinovaná.Pokud již máte schodiště betonové, společnost EQUIPE DESIGN Vám jej bez problémů obloží, a může Vám navrhnout a vyrobit zábradlí.

točité

Vkusný exteriér
K dispozici Vám  jsou i schody do exteriéru, které jsou vystavovány extremním podmínkám, a to v létě slunci a v zimě mrazu, kdy teplota může být až -20°C. Proto je nutno vybírat dobré a kvalitní materiály, které tohle vydrží.

Chystáte se pořídit si kvalitní schody? Navštivte www.equipe.cz!