Dřevěné obklady přinesou do vaše bydlení chuť a vůni přírody

Dřevo je v interiéru stálicí už odpradávna. Lidé napříč generacemi ho milují pro jeho unikátní vlastnosti a jedinečný vzhled. Ne každý z nás si ale může dovolit bydlet v domě postaveném výhradně ze dřeva, takže přicházejí na řadu dřevěné obklady. Ale věděli jste, že ty skutečně kvalitní můžete použít stejně dobře v interiéru i exteriéru zároveň?

Zní to skoro jako utopie, ale smrkový tatranský profil skutečně takový je. Obklady ze syntetických materiálů už dávno nejsou IN, do hry se vrací opět přírodní materiály, ovšem v mnohem lepší kvalitě než kdy dřív! Klasické provedení se vzorem perodrážky zapadne perfektně do jakéhokoliv interiéru, bez ohledu na to, jestli preferujete moderní nebo spíše léty prověřený styl.

 

Jednoduchou instalaci obkladů zvládne i začátečník!

Pokrýt celou stěnu nebo dokonce místnost dřevem se může na první pohled jevit jako velmi náročný úkol. Poctivé dřevěné obklady se ale hodí i pro kutily – začátečníky. Díky svému provedení, kdy je na jedné straně umístěná klasická drážka a na druhé pero, do sebe všechny díly hladce a jednoduše zapadnou. Díky tomu zvládne instalaci těchto obkladů skutečně každý a nic tedy nestojí vašemu novému přírodnímu bydlení s vůní tatranského dřeva v cestě.

Díky kvalitě použitých materiálů, které jsou pečlivě vysušeny a následně několikrát pečlivě opracovány, se tatranské obklady hodí i na fasády domů, které chcete zateplit nebo jim „jen“ dodat estetičtější a příjemnější vzhled. Využijte nejvýhodnějších cen na trhu (žádné přirážky za použitý vzor či kvalitnější opracování) a objednejte ještě dnes.

 Výstřižek

Posezení u krbu snadno a bez starostí

Pokud máte dojem, že vašemu spokojenému bydlení stále ještě něco chybí, vsaďte na romantický a zároveň živočišný pohled do živých plamenů z opravdového dřeva. Krby Palomino vyjdou vstříc všem vašim požadavkům. Stavíme krby na klíč a to s maximálním přihlédnutím k vašim individuálním požadavkům. Nechte nás udělat z vašeho nového krbu estetickou i praktickou dominantu místnosti, kterou vám budou všichni sousedé závidět!