Dřevěný nábytek tu byl, je a bude

Kouzlo dřevěného nábytku se v součastné době těší stále větší oblibě. Na čas se sice zdálo, že nekvalitní výrobky z dřevotřísky a podobných materiálů zastíní krásu a kvalitu masivního dřeva, ale jeho přednosti jsou nedostižitelné.

 

 

 

Nábytek z masivu je vhodný do každé domácnosti
Díky svým vlastnostem se dřevo opět stává nejkvalitnějším materiálem pro výrobu nábytku. Dřevěný nábytek je zdravotně nezávadný, neobsahuje žádná lepidla z umělých látek, a proto jej můžeme bez obav použít i do pokojů pro malé děti. Nábytek z masivu je až několikrát pevnější a bytelnější, než levnější alternativy z dřevotřísky. Především pak ve spojích. Pokud by přeci jen došlo k poškození masivního dřeva, například jeho odštípnutím nebo uražením, nezoufejte. Dřevěný nábytek se dá na rozdíl od nábytku z dřevotřísky velmi snadno renovovat. Nábytek můžete snadno brousit, přetírat různými tmely a mořit na různé odstíny i po letech.

rrr

Kvalitní materiál si žádá kvalitní výrobce
Opravdu kvalitní dřevěný nábytek naleznete pouze u kvalitních výrobců. Společnost UNIS-N  se soustředí na výrobu dřevěného nábytku z masivu. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vývoji dosáhla firma ve výrobě nábytku téměř dokonalosti. V sortimentu společnosti naleznete skříně, skříňky, televizní stolky, komody, knihovny, botníky, postele z masivu, konferenční stolky, jídelní stoly, židle a mnoho dalších. Všechny druhy nábytku naleznete v mnoha provedeních. Pokud byste si náhodou nevybrali ze širokého sortimentu nabízených výrobků, společnost UNIS-N ráda vyrobí nábytek na zakázku přesně podle vašich představ.

Více informací naleznete na www.unis-n.cz, nebo na e-shopu www.dreveny-nabytek.cz.