Pruhy, proužky, kostičky na bílém podkladu! Řada PRESI od SOLODOOR je inovativní a originální

 

Originalitě a kreativitě se meze nekladou

soloKaždý z nás chce přinést do interiéru originální designový prvek. A nemusí jít pouze o bytové doplňky! Ozdobou vašeho interiéru mohou být i běžné části vybavení domácností, třeba dveře. A možná vám budou vyhovovat ty, v podobě nové modelové řady dveře PRESI (SOLODOOR), která kombinuje osvědčenou bílou barvu vhodnou do všech interiérů s decentním dřevinovým potiskem. Ať už se rozhodnete pro potisk s pruhy, proužky či kostičkami, v jednom máte jistotu. Moderní design dveří skvěle zapadne do každého interiéru – dekorativní prvek na bílém podkladu se v jakékoliv místnosti stane nepřehlédnutelným. Dveře již nepotřebují žádné prosklení. I když jsou plné, dekorativní prvky jim potřebný vkus vždy dodají.  

 

Ekonomické a přesto nápadité

Základem pro interiérové dveře PRESI je tvrdá dřevovláknitá deska pokrytá vrstvou bílého laku. Na této vrstvě jsou pak speciálním UV tiskem natištěné vzory v dřevinových dekorech. Vybírat můžete  z osmi variant pruhů, proužků či kostiček a také osm možností potisku imitujících dřevo od klasických tuzemských dřevin až po dřeviny exotické. Navíc se jedná o ekonomickou variantu vnitřních dveří, takže stylový doplněk interiéru si může dovolit opravdu každý.

Společnost  SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní. Založena byla roku 1997 jako nástupnická organizace Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. Objem výroby v současné době činí více než 250 tisíc interiérových dveří a 80 tisíc obložkových zárubní ročně. Společnost zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a patří mezi největší zaměstnavatele regionu. Kromě jiného se může pyšnit i známkou kvality CZECH MADE, oceněním, které zohledňuje nejen kvalitu výrobků, ale i působení firmy na životní prostředí, spotřebu energií či péči o zaměstnance.

  

solo

 

Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz.