Vybudujte si zahradní posezení pro ještě lepší chvíle relaxace

Léto na zahradě by se mělo nést ve znamení odpočinku, pohody a příjemných okamžiků. Rannímu vychutnání šálku kávy uprostřed probouzející se zahrady nebo večernímu posezení s partou dobrých přátel se zkrátka nic nevyrovná. Ukážeme vám, kde můžete nakoupit všechno potřebné, pěkně na jednom místě.

Zahradní židle a stůl jsou pro tyto zážitky nezbytným základem. Ať už vsadíte na přírodní krásu dřeva nebo moderní odolnost kovu, vždy se zaměřte na pohodlnou výšku opěradel, područek i samotného sedáku. Vyjděte z výšky stolu a k němu teprve dokupujte židle, vyhnete se tak nepříjemným přešlapům. Případně vyberte zahradní nábytek jako celou sestavu.

K bazénu a pro vychutnání odpoledního koktejlu se skvěle hodí zahradní lehátka, na kterých se jako bonus i příjemně opálíte. Máte-li rádi pohodlí, nezapomeňte na textilní sedáky. Hitem jsou ta oboustranná, jenž vám pokaždé nabídnou docela jiný atraktivní vzhled.

 

Vybudujte si relaxační kout uprostřed zeleně

Pro posezení s přáteli během grilování nebo jen příjemně plynoucího odpoledne se vám bude hodit ještě pár doplňků. Pokud nemáte dostatečně velký zahradní altán nebo nechcete stín vázat pouze k jednomu místu, pořiďte si jeden či dva velké slunečníky navíc.

Konverzaci pomůže rozproudit zahradní houpačka pro dva a více lidí. Přirozený uklidňující pohyb, který tak dobře známe z dětství, působí na psychiku přímo zázračně. Myšlenky začnou přicházet samy od sebe a hovor se nikdy nezastaví.

Chcete-li proměnit zahradu nejen v oázu klidu, ale i zábavy, můžete vsadit na trampolínu nebo na dětské hrací sestavy. V e-shopu Marimex nakoupíte vše potřebné na jednom místě. Vylaďte své dokonalé zahradní posezení až do posledního detailu díky promyšleným sestavám a designově propojeným sériím. Využijte akční ceny nebo nabídku dopravy zdarma na vybrané zboží a připravte svou zahradu na léto ještě dnes.