Dřevostavby kvalitně? Jedině od Delta Svratka, s. r. o.!

Delta Svratka, s. r. o. patří mezi největší společnosti, které v České republice nabízejí kvalitně zpracované dřevostavby různých druhů. Jejich nabídka je rozmanitá a výrobky precizně zpracované. Co vše Delta Svratka, s. r. o. nabízí?

 

 
  

 
Od zahradních domků po autobusové zastávky
V nabídce společnosti najdete dřevostavby rozmanitých druhů. V top nabídce jsou například kvalitní a praktické zahradní domky a to hned v několika typových provedeních. Společnost nabízí zahradní domky s terasou pro posezení nebo klasické domky na nářadí. Delta Svratka, s. r. o. nabízí také zahradní pergoly a altány, které jsou aktuální zejména teď v letním období. Pergoly i altány společnost vyrobí zcela podle vašich představ. Specialitou společnosti je potom výroba dřevěných autobusových zastávek nebo i prodejních stánků. Prodejní stány jsou k mání v panelovém i srubovém provedení.

www.deltasvratka.cz

I dřevěné chaty nejsou problém
Do kategorie dřevostavby samozřejmě patří i dřevěné chaty, které jsou určeny pro chvíle relaxace. Delta Svratka, s. r. o. nabízí realizaci dřevěných chat podle vašeho přání. Nabízí chaty o síle stěny 28mm, 33 mm, 50 mm a na přání lze i 70 mm. Chaty vyrábí výhradně z prvotřídního smrkového dřeva, takže se vyznačují velmi dlouhou životností. Dřevostavby samozřejmě mají i podlahu o síle 19 mm nebo 28 mm a střechu o síle 19 mm. Střešní krytinou je potom černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina. Za příplatek si můžete objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Součástí každé chaty jsou také kazetové dveře a okna.

www.deltasvratka.czwww.deltasvratka.cz

Dřevostavby precizně jedině od Delta Svratka, s. r. o. Kompletní nabídku najdete www.deltasvratka.cz