Dřevostavby Moravia Wood Trading, s.r.o.

Stále více budoucích stavebníků dnes stojí před otázkou, z jakého materiálu svůj vysněný dům postaví. Samozřejmě všichni chtějí,aby se v domě příjemně bydlelo, dům by měl dlouho vydržet a také údržba by měla být co nejjednodušší a nemálo důležitý je co nejlevnější provoz. To není málo požadavků, že? Ze kterého materiálu tedy postavit ten nejideálnější dům snů?

Obecně nelze říct, který dům z hlediska použitého materiálu je ten ideální. Záleží na každém, co upřednostňuje. Někdo má pocit, že fortelný (ve smyslu bytelný) může být dům jedině z klasických cihel. Další chce dům jen z porobetonových cihel, pro jeho dobré tepelné vlastnosti. Dřevěné domy – dřevostavby – se rozhodnou stavět ti, kteří očekávají od nového domu ještě něco víc. Žádný dům z výše jmenovaných materiálů nepůsobí na své obyvatele tak příznivou energií, jako právě dřevostavba. Lidé, kteří tyto energie vnímají tvrdí, že domy postavené ze dřeva jsou oázou pozitivní energie. Zákazníci společnosti Moravia Wood Trading s.r.o. o tom ví své a řekli by vám, že dřevostavby mají i spoustu dalších výhod.

Výhody dřevostaveb

Jednou z výhod je, že dřevostavba uspokojuje stále rostoucí touhu, nás lidí, žít ve zdravém domově bez jakýchkoliv škodlivých a zdraví nebezpečných konstrukčních materiálů. Vždyť dřevo je materiál, který dýchá stejně jako my. Spojení s přírodou, ať už jste si vybrali montovanou dřevostavbu, srub nebo roubenku, je velmi citelné a hlavně velmi příjemné. Další výhodou dřeva, jako stavebního materiálu, je jeho pružnost, trvanlivost a snadná zpracovatelnost. Proto také výstavba takového domu netrvá dlouhou dobu. Jedním ze zásadních plusů stavby ze dřeva jsou však vynikající izolační vlastnosti a nízká tepelná vodivost. Díky tomu mají dřevostavby nízkou spotřebu energie na vytápění v zimě a příjemně chladné klima v době letních veder.

 

Montované dřevostavby MoraviaWood

Společnost Moravia Wood Trading s.r.o. nabízí několik základních typů montovaných dřevostaveb, ale v zásadě není problém, postavit dům přesně podle vašich představ. Firma využívá služeb vlastní projektové kanceláře a tak je možné „ušít“ dům klientovi přímo na míru.

 

Sruby, roubenky, dřevěnice

Z vysušeného, hoblovaného smrkového dřeva firma Moravia Wood dodává veškeré srubové domy. Jako jediní v republice používají při jejich izolaci korkovou drť, která původní dobré tepelně izolační vlastnosti domu ještě vylepšuje.  Sruby a roubenky – tento typ dřevostaveb byl dlouhý čas opomíjen a snad by i došel k zapomenutí, kdyby současný trend nevelel hledat a vracet se k dobrým věcem právě z přírody. A že sruby a roubenky využívají těch nejlepších věcí z přírody, je nasnadě a věděli to i naši předkové. Tyto domy mají výborné tepelně izolační vlastnosti a splňují i ty nejnáročnější požadavky uživatelů na útulné a komfortní bydlení. Vyhovují hlavně těm, kteří jsou příznivci tradičního způsobu bydlení, touží být obklopeni přírodou a žít s ní v souladu. Dobře realizované sruby a dřevěnice dovedou vzdorovat i tvrdým přírodním podmínkám, mají velmi dlouhou životnost.

Společnost Moravia Wood Trading s.r.o. pro vás realizuje dřevostavby po celé České republice, ale i v zahraničí. Konkrétně velký úspěch mají jejich dřevěné domy Itálii. Pokud se chcete o montovaných dřevostavbách, srubech, roubenkách nebo dřevěnicích dozvědět více, kontaktujte pracovníky firmy, kteří jsou připraveni zodpovědět vám jakékoliv dotazy.

 

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
Na Sedlácích 1613,
739 34 Šenov u Ostravy

Tel/fax: +420 596 414 044
e-mail: info@moraviawood.cz