Standard nízkoenergetické kvality od Woodlife

Příjemné vnitřní klima jdoucí ruku v ruce s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi – to jsou největší výhody dřevostaveb, které na náš trh dodává také společnost Woodlife. Její odborníci se tomuto specifickému druhu bydlení věnují již od roku 2007 a na svém kontě již mají dlouhou řadu projektů od rodinných domů až po rekreační chaty.

Roubenky a chaty srubové konstrukce od Woodlife jsou vystavěny vždy z kvalitního smrkového dřeva (použit je lepený profil nebo masiv – podle druhu a požadavků stavby) opatřeného dvojitou nebo trojitou perodrážkou. Ta zajišťuje přesně dosednutí jednotlivých dílců a vyplňuje spáry mezi nimi. Dřevostavby si tak zachovávají svůj tvar a jejich zdi není třeba dodatečně vyplňovat např. mechem. Je-li třeba izolaci přece jen použít, důraz je kladen na přírodní materiály (konopí, dřevitá vlna apod.). Charakteristickým prvkem architektury Woodlife jsou přiznané konstrukční prvky, které ve své jedinečnosti splňují náročné estetické a designové požadavky a zároveň se dokáží přizpůsobit i osobitým přáním klientům.

Tam, kde jsou nízkoenergetické stavby standardem

Pokud vám není lhostejné využití přírodních zdrojů a zároveň i trochu více dbáte o svou peněženku, určitě vás potěší, že všechny srubové domy a roubenky od Woodlife splňují minimálně přísné standardy nízkoenergetických staveb. Certifikované materiály, ověřené postupy a dostupnost staveb zhotovovaných tzv. na klíč řadí Woodlife mezi špičku na našem trhu. Můžete si vybrat stavbu podle hotového modelu nebo vsadit na individuální úpravy, za všech okolností však ve vaší režii zůstane obložení vnitřních stěn i rozvržení příček tak, aby vaše bydlení bylo maximálně komfortní a příjemné.

Náš tip: Zamilujte si typový srub Woodlife 87,5 a další půvabné stavby na internetových stránkách Woodlife.cz.

Svůj projekt si můžete nechat vyhotovit po celé ČR a SR. Využijte základní záruční dobu po dobu 48 měsíců s četných rozšířením pro jednotlivé konstrukční prvky až po dobu 15 let. Spolehnout se můžete i na kvalitní záruční a pozáruční servis stejně jako na bezplatné konzultace před i během průběhu stavby. Vyberte si takový dům, který vám bude po celý život dělat jen a jen radost a skvěle poslouží i vašim potomkům. To, co je jinde výjimkou, je totiž u Woodlife samozřejmostí.