Zajistěte ideální klima vašeho domova

Potřebujete svou místnost ochránit před ostrými slunečními paprsky? Ruší vás při spánku světla z pouličního osvětlení? Řešením vašeho problému jsou předokenní rolety od firmy Alurol. Ty vás nejen ochrání od rušení vnějšími vlivy, ale také výrazně zvyšují tepelnou izolaci vašeho domu.

 
  
  

Alurol – bezpečnost, kvalita a úspora
Alurol se na výrobu předokenních rolet specializuje již dlouhodobě. Studie prokázaly, že montáží a následným užíváním předokenních rolet snížíte úniky tepla ze starších domků až o 40%. U nízkoenergetických novostaveb zlepšují rolety tepelnou izolaci o 25%. Rolety ovšem nechrání pouze vaše úspory ale také bezpečnost. Jejich konstrukce zaručeně odradí každého zloděje a vy tak můžete nerušeně spát, nebo klidně odjet na dovolenou bez obav o své cennosti. Pro váš spánek také jistě oceníte, že předokenní rolety jsou kvalitní zvukovou izolací. Téměř žádné zvuky se dovnitř nedostanou.

450

Materiál který nepodléhá stáří
Předokenní rolety od firmy Alurol jsou vyrobeny z kvalitního hliníku. Hliník, jak známo, je materiál který je stabilnější a odolnější než jiné materiály. Je trvanlivější, bezúdržbový a s dlouhou životností. Do hliníkových rolet se vyplatí investovat. Společnost Alurol se zabývá také ekologickou stránkou výroby. Výrobu šetrnou k přírodě zaručuje vypěňování hliníkových lamel pěnou neobsahující látky FCKW a nejnovější technologické postupy při lakování práškovými barvami neobsahující látky TGIC.

Více informací naleznete na www.alurol.com