Grilujte i za špatného počasí

Grilovací sezona začíná nabírat na obrátkách. Kromě klasických grilů na plyn nebo na brikety je zde také možnost využítí elektrických grilů. Tento typ grilů se stává stále populárnější. Využijte možnosti grilovat v uzavřených prostorech za špatného počasí a udělejte si grilovací sezonu po celý rok.

 

 

Grilování je opravdu snadné
grilDíky jednoduché obsluze těchto grilů je mohou obsluhovat i malé děti. Jsou totiž ovládány jednoduše pomocí termostatu, a máte tak teplotu uvnitř grilu pod kontrolou po celou dobu grilování. Jejich využití je v domácnostech a zimních zahradách. Grilování na elektrických grilech je snadné a hlavně bez zápachu. Nevydávají žádný kouř, ani zápach připáleného tuku, a nic nebude rušit váš požitek z připravovaného pokrmu. Po použití stačí plochu pouze jednoduše otřít papírovým ubrouskem.

Různé druhy, ale stejné využití
Elektrické grily se dělí do dvou kategorií. Stolní a zahradní. Zahradní elektrický gril je svým vzhledem podobný plynovému grilu nebo grilu na dřevěné uhlí. Díky masivním stojným nohám můžete gril postavit kamkoli, kde bude připojení k elektrickému proudu, a gril je okamžitě připraven k použití. Stolní elektrické grily ke svému použití potřebují zvýšenou plochu, na které budou postaveny. Nemají totiž žádné stojné nohy a musí být postaveny například na stůl. Oba tyto druhy se ovládají stejně snadno a mají stejné funkce a přednosti.

Více informací a kompletní nabídku elektrických grilů naleznete na www.grilykrby.cz.