Hit do koupelny – Živé sklo

Největším hitem do vaší nové koupelny se mohou stát luxusní obkladové ornamenty nazvané „Živé sklo”. Princip navazuje na tradici klasické mozaikové skladby. Vedle atypicky pojatých klasických obdélníkových a čtvercových vzorů se nově představují bublinové a květinové charaktery. Nechte se vést citem a vneste do svého obydlí moderní design.
  

 

Proč Živé sklo?
Princip těchto obkladů navazuje na tradici klasické mozaikové skladby. Vytváří trend, který se okamžitě po svém uvedení na trh stal hitem: „jewel mosaic”, tedy mozaika jako šperk. Zapomeňte na smaltem spojené monotónní kostičky, které známe z dob komunismu. Ty už nikoho neoslní. Teď si vsaďte na úplně nové designy. Od bublinových přes margheritové až po nejnovější trendy, které se nesou v perleťově lesklých tónech, které evokují mořské dno blyštící se odlesky lastur. Plochy, tvořené z těchto mozaik, vás posunou přímo mezi přelévající se skleněné vlny, které svojí kompozicí připomenou hudební skladbu.

živé sklo

Sklo, barvy a 3D efekt
Podle zvolené barevnosti pak ladíte svoji koupelnu do pěn mořského příboje nebo si pohrajete s bublinovými vzory, jež jsou složené na geometrickém modelu. Vedle atypicky pojatých klasických obdélníkových a čtvercových vzorů se nově představují bublinové a margheritové charaktery. Margheritové vzory vycházejí z inspirace okvětními lístky i stonkovými listy, zahrnují oblé tvary všech druhů oválů a kruhů. Jejich vzájemnou kombinací vytváříte unikátní plochu, kterou můžete dokreslit zasazením desek do různé hloubky. Desky mohou být vystouplé, což je zvláště efektní u květinových a bublinových vzorů, polo či zcela zapuštěné v podkladové ploše. Tím vznikne reliéfní plastická plocha s 3D efektem. Tato technika vytváření plošných dekorací ASSO je metaforou pro čistotu, krásu a luxus.

živé sklo

Přijďte se inspirovat, poradit i nakoupit do showroomu ASSO v Biskupské 8, Praha 1. Ceny mozaiky jsou od 648 Kč/ m2 až do 13.788 Kč/m2.

www.asso.cz