Školící místnost v podání známé designérky

Naše firma potřebovala zajistit perfektní školící místnost pro své potencionální zaměstnance a také pro ty stávající. Chtěli jsme něco extra, ne jen obyčejnou místnost se čtyřmi stěnami, dveřmi a okny. Proto jsme se obrátili na profesionální pomoc v podobě designérky, paní Pavlíny Lipkové z firmy ORIGINE INTERIER DESIGN, návrh interiéru Brno. Líbily se nám její webové stránky a také originalita, která na jiných stránkách rozhodně chyběla.

 

 

Domluvili jsme si s ní schůzku a ona se dostavila k nám do firmy, aby si prohlédla prostor, který potřeboval vylepšit a dořešit. Přednesli jsme jí naše představy, že bychom chtěli světlejší zdi i nábytek, ale rozhodně ne bílý, podlaha trošku tmavší, ale ne černá, pak nějaké tabule na psaní a kreslení. Vše si zaznamenala, domluvili jsme si finanční rozpočet a ona vypracovala předběžný návrh. Ten jsme si hned odsouhlasili a mohla se pustit do práce.

 

Jelikož má místnost tvar šestiúhelníku, je trošku složitější vymyslet to tak, aby to sedlo na míru. Ale naše designérka si ví rady se vším. Zdi jsou vymalovány v hnědo-béžovém odstínu, strop je bílý a v něm zabudovaná světla a klimatizace. Strop je v místnosti záměrně snížen a udělán umělý podhled, aby se do něj mohlo dát spousta světel, včetně svěšených lustrů, které jsou na původní výšce stropu.

 

 

 

Uprostřed místnosti jsou stoly s židlemi pro školení. U zdi s nástěnkami jsou 2 větší stoly s židlemi pro školitele a zkoušející. Také zde můžeme nalézt i posuvnou televizi na kolečkách. Stěna vedle dveří je obložená dřevěnými pásy ve stejné barvě jako podlaha, které jsou rozdělené pozlacenými rámy. Podlaha je v tmavším odstínu žluto-hnědé. Na druhé stěně vedle dveří je zavěšená promítací tabule a nad ní projektor. Vedle ní je umístěná stojací tabule s papíry.

 

Stoly a židle pro zaměstnance jsou uspořádány do „U“, aby měl každý dobrý výhled a jsou ve světlém odstínu přírodního dřeva s kovovou konstrukcí. Stoly pro školitele jsou ve stejném odstínu jako pro zaměstnance, jen jsou celodřevěné. Na protilehlých dvou stranách od dveří jsou umístěny švédské stoly k občerstvení během školícího dne.

 

 

Naše firma je naprosto spokojená s navrženým designem a hlavně účelností místnosti pro školení. Jsme rádi, že jsme mohli využít služeb designérky, paní Lipkové z firmy Origine, návrh interiéru Brno. Tímto ji mockrát děkujeme za její spolupráci a její služby rádi doporučíme dál.