Hledáte kvalitní bydlení za rozumnou cenu?

Pokud jste právě v situaci, kdy uvažujete o tom, že se pustíte do stavby rodinného domu, potom pro vás máme tip. Jestliže chcete bydlet v pohodlí, klidu a především efektivně, potom si prohlédněte nabídku společnosti RYKOS s.r.o.

Nabízí hned několik zajímavých řešení
Společnost RYKOS s.r.o. je největší regionální výrobce nízkoenergetických dřevostaveb, zahradního nábytku a dřevěných doplňků pro dům a zahradu. V oblasti výstavby dřevostaveb působí již dlouhou řadu let, takže vám nyní může nabídnout jen to nejlepší, co je na trhu k mání. Pro všechny své zákazníky, kteří hledají moderní způsob bydlení, připravila společnost hned několik zajímavě řešeních dřevostaveb, které se liší velikostí i stylem. Stačí si vlastně jen vybrat. Skvělou zprávou je i fakt, že všechny nabízené dřevostavby lze upravit podle vašeho přání.

www.rykos.cz

Prosím, vyberte si
V nabídce najdete například moderní patrovou dřevostavbu jménem Tomík 1, která je určena pro celoroční bydlení a má vnější půdorys o rozměrech 8,6 x 6,5 m. Dále také dřevostavbu Tomík 5, která je určena pro celoroční obývání o velikosti 6,5 x 8,25 m. Dřevostavba Tomík 5 se vyznačuje nádherným designem. V nabídce u RYKOS s.r.o. najdete také dřevostavby v podobě bungalovu – jedná se o typy Tomík 6 a Tomík 7. Nebo menší chaty , které jsou ovšem určené pro celoroční obývání jako je chata Šárka nebo Markéta.

www.rykos.cz

Umí mnohem více
Společnost RYKOS s.r.o.působí po celé České republice, takže za vámi mohou dojet kamkoliv. U RYKOS s.r.o. si také můžete vybrat dřevěné přístřešky pro auta, rekreační chaty, zahradní domky a řadu dalšího…

Kontaktní údaje a řadu dalších informací o produktech společnosti RYKOS s.r.o. najdete na

www.rykos.cz