Jak na nezapomenutelnou letní grilovačku?

Každá letní grilovačka má své nezaměnitelné kouzlo, nutno podotknout, že hned po dovolené je letní grilování tím druhým nejlepším zážitkem každého léta. Sejde se spousta přátel, posedává se venku, skvěle se popíjí a k tomu ještě ty pochutiny z grilu… Jak na základ každé skvělé letní grilovačky poradí grily Barbecook od společnosti Topení – koupelny.

 
  

Základ každé skvělé grilovačky
sCo je základem každé skvělé grilovací párty? Je mnoho faktorů. Pokud máme vhodné prostory, potřebujeme rozhodě také kamarády, kteří nezkazí žádnou zábavu. Pro jistotu je třeba připravit i společenskou hru (doporučujeme Aktivity a Česko), kdyby náhodou zábava začala váznout. A samozřejmě občerstvení v podobě pití a jídla. A co by to bylo za grilovačku bez omamné vůně masa, špízů a zeleniny z grilu?

Revoluční grilování s AMICA
Abyste si dokázali vychutnat tuto omamnou vůni úplně naplno, jistě Vám bude sympatický stolní gril AMICA. S ním se díky speciálnímu dřevěnému nemusíte bát grilovat i uvnitř místnosti – griluje bez kouře a bez zápachu!

Pro klasiky ověřené grily
Pro klasiky jsou samozřejmě připraveny klasické grily. Například gril Optima je základem pro každou nezapomenutelnou grilovačku, a to již za 2634 Kč! Levnější variantou je gril Saurus a pro gurmány přenosná udírna Smoker. Kompletní nabídku naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.