Hledání schopné firmy na mytí oken. Práce ve výškách Praha

Službu mytí oken a výškové práce Praha jsem si od firmy  A SERVIS LIPKA objednal poprvé v roce 2012. Od tohoto roku objednávám firmu na mytí oken v pravidelných intervalech 2x do roka. Nechávám si mýt okna na domě ve kterém bydlím sám a nemám čas se starat jak o úklid tak o mytí oken.

 

 

Úklid si zvládám zařídit sám, ale okna jsem nikdy pořádně umývat neuměl a ani se mi do toho nechtělo. Párkrát jsem to zkoušel sám, ale výsledek byl hrozný, takže jsem se rozhodl najít někoho lepšího, kdo u mytí nebude trpět a komu nebude vypadávat stěrka z okna…

 

Našel jsem si na internetu pár firem, které jsem si pořádně obhlédl a přečetl si o jejich práci. Když jsem se poptával na cenu, práce vycházela zhruba stejně u všech, ale kvalita byla u firnem jiná.

 

První firmu jsem si objednal v prosinci roku 2011 a musím říct, že kdybych se hlásil do jejich týmu, jsem vhodný kandidát, protože mi okna umyli asi jako já sám, takže jsem rychle přehodnotil výběr firem a napodruhé vybral A SERVIS.

 

U této firmy jsem už nějaký ten rok a s jejich prací jsem vždycky spokojený. Okna jsou krásně čistá a dokážou po sobě pěkně uklidit, v čemž předchozí firma zrovna nevynikala. Zaměstnanci firmy jsou navíc velmi příjemní, což beru jako velké plus. Pokud tedy hledáte kvalitní a dobře odvedenou práci mytí oken, určitě se obraťte na A SERVIS, nebudete z jejich mytí oken zklamaní.

 

 

Servisní mytí výloh, oken, čištění fasád. Nano impregnace, práce ve výšce Praha

 

Naše mezinárodní úklidová firma se zaměřuje na čištění a mytí oken, výloh a všech prosklených ploch. Naše firma má tým specializovaných umývačů oken se širokou zkušeností.  Firmu  A SERVIS  LIPKA, s.r.o. mytí oken, nano impregnace, výškové práce Praha,  lze využít v případě, že máte zájem o pravidelné nebo pouze jen o jednorázové zbavení oken běžných nečistot, anebo také v případě, že se potýkáte se silným znečištěním prosklených ploch například po stavebních pracích, malířích, atd.

 

Pokud potřebujete zajistit mytí oken, výloh nebo jiných prosklených ploch, které jsou na těžko přístupných místech, obraťte se na nás a naše firma Vám bude nápomocná. Problém pro nás není ani práce ve výškách. Jsme vybaveni horolezeckou a speleologickou technikou nebo využíváme hydraulická ramena a plošiny, které umožňují mnohem lepší přístup k těžko přístupným oknům oproti ostatním technikám a zaručují efektivitu mytí a čištění oken.

 

 

V Praze naše firma realizuje velký objem prací, které se týkají mytí a čištění prosklených ploch ve výškách, za pomoci těchto hydraulických ramen a vysokozdvižných plošin. Servisní čištění oken či výloh provádíme v obchodních centrech, v centru a v dalších důležitých ulicích v Praze.

 

Nejčastějším servisním cyklem mytí oken je servisní intenzita 1x za 30 dnů z venkovní strany. Z vnitřní strany realizujeme mytí oken a výloh nejčastěji 1x za 90 dní. Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá nejenom mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklených ploch.  U oken se také specializujeme na nano impregnaci oken, aplikujeme  tvz. nešpinavou úpravou, která je vhodná pro okna s obtížným přístupem.

 

Odstraňujeme plísně, čistíme fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií LSG,  nátěrem proti plísním LSG  Praha zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.