Interiéry na klíč – buďte in, buďte bo-in-t!

Chtěli byste překvapit rodinu novým interiérem vašeho bytu? Chcete, aby vaše firemní prostory opravdu reprezentovaly a přitom působily příjemně a neotřele?

Pro všechny, kteří řeší otázku interiéru je tu firma Boint, s.r.o. s bohatými zkušenostmi a širokou nabídkou svých služeb.

 

Hlavní náplní činnosti společnosti Boint s.r.o. je vytváření interiérů na klíč. To zahrnuje vše od vypracování dokumentace po předání díla zadavateli. Pojďme se na to ale podívat trochu konkrétněji. Vezměme si na to jednoduchý příklad:

 

Paní Jana bydlí ve svém bytě 30 let.  Vychovala v něm své dvě děti a teď, když by si mohli s manželem užívat, užívá si jen on a s nějakou „mladší“. Paní Jana by ráda kompletně změnila interiér bytu a to jednak proto, že už se stal odchodem dětí nevyhovující a jednak proto, aby všude neviděla „připomínky“ svého manžela. Kamarádka, které firma BOINT pomohla s  s rekonstrukcí domu jí tuto firmu doporučila ,Jana společnost oslovila a po první  konzultaci, kde vyslovila své přání  se pro tuto rozhodla.. Všechno začalo vypracováním projektu na přeměnu interiéru. V Bointu do projektu zahrnuli přání a představy paní Jany, následně vše sladili z možnostmi,“, které teď její byt činí osobitým a jedinečným.  Paní Jana bylaspokojená. Když došlo na realizaci, vše probíhalo v plánovaných termínech a předem domluvených částkách. Ve společnosti Boint s.r.o. si velice zakládají na příkladném dodržování smluv, otevřené komunikaci a dbají na spokojenost klientů. Jste u nich zkrátka v dobrých rukou. Zajistí v rámci plnění zakázky vhodné materiály, ať už podlahové, obkladové nebo nábytkové. Problém není ani dodávka atypického nábytku, netradičních bytových doplňků, bytového textilu a podobně. Se vším vám poradí a vyjdou vstříc vaším přáním. Paní Jana už si svůj byt převzala a užívá si jeho nový design. A co vy, vpustíte do svého bytu čerstvý závan novoty?

 

Společnost Boint s.r.o. nabízí spoustu dalších služeb. Vyhledají za vás vhodný pozemek k výstavbě vašeho rodinného domku nebo najdou tu správnou nemovitost pro rekonstrukci. Stavební práce sami provedou, ale než k tomu příslušný úřad vydá povolení, mohou vás na těchto jednáních zastupovat a šetřit tak váš drahocenný čas. Konečně.  Dům máte a chcete se brzy  přestěhovat? I v takovém případě vaše kroky může provázet firma Boint s.r.o.. Zajistí vám vymalování domu, úklidové práce a také celé stěhování, případně montážní a manipulační práce s tím spojené. A co zahrada? I zahradního architekta vám zajistí. Prostě nemá to chybu! Firma Boint s.r.o. se o vaše bydlení postará od začátku do konce, tedy vlastně od vašich snů po bezchybnou realizaci.

 

Že zrovna neřešíte bydlení, ale hledáte vhodné prostory pro svou firmu? Máte jasnou představu co byste chtěli, ale nenašli jste vhodnou a seriozní firmu s dobrými referencemi, které byste tento úkol zadali? I tenhle problém s firmou Boint s.r.o. lehce vyřešíte. A víte co?. Vzdálenost pro ně není překážka. Místo realizace není absolutně rozhodující. Bude-li třeba zrealizují vaši zakázku i v zahraničí.  Ještě váháte? Není proč. Za společností Boint s.r.o. stojí mnoho  skvělých a vydařených realizací a také řada spokojených klientů.

Takže buďte in – buďte bo-in-t!

 

Boint, spol.s r.o.

Ondříčkova 24
130 00, Praha 3

Tel.: +420 222 717 288
Fax: +420 222 710 100
e-mail:  boint.praha@seznam.cz