Jak a kde si správně vybrat zahradní domek?

Zahradní domek může mít mnoho funkcí. Využít ho můžete jako skladiště nářadí, úschovnu pro kola, k posezení. Vždy ale musí být maximálně funkční a měl by i dobře vypadat. Víme, kde seženete opravdu kvalitní zahradní domky, které vás potěší svým provedením i cenou…

 

 
  

Prvotřídní provedení v několika variantách
Zahradní domky nabízí specialista na dřevostavby – společnost DELTA Svratka s.r.o. V jejich nabídce najdete zahradní domky vyrobené výhradně z prvotřídního a vysoce odolného smrkového dřeva. Zahradní domky nabízí hned v několika druzích provedení. Zahradní domky staví DELTA Svratka s.r.o. metodou křížového spoje, takže jsou vysoce odolné a designové atraktivní.

www.deltasvratka.cz/www.deltasvratka.cz

Prosím, vyberte si
DELTA Svratka s.r.o. nabízí zahradní domky o síle stěny 28mm nebo 33mm. Všechny mají střechu a podlahu o síle 19 mm a jejich střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která ovšem slouží jako provizorní krytina. Za příplatek je možné si objednat například i asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Součástí všech domků jsou také dveře a okna. Okna můžete mít ve variantě plné nebo prosklené a otvírací – vyklápěcí.

www.deltasvratka.cz

DELTA Svratka s.r.o. nabízí zajímavé bonusy
Navíc pozor – společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí po celé ČR je dopravu zahradních domků ZDARMA, a to je nabídka, kterou jinde budete hledat jen velmi těžko! Pořiďte si na svou zahradu kvalitní zahradní domek.

Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz