Znáte již koupelnové novinky pro tento rok?

Firma M.B.KERAMIKA se na trhu v oblasti keramických obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového vybavení pohybuje již více jak 20 let. Za tu dobu představila svým zákazníkům řadu neokoukaných novinek především ze zahraničí. Nejinak je to i s jejími posledními novinkami, které si nechává vyrábět u renomovaného zahraničního výrobce.

 

 

 
Renovujete či budujete nové koupelny, buďte moderní!

Obklady, dlažby RAMAGE – tato série nabízí nepřeberné množství kombinací pro moderní i klasický styl pokládky. Hnědá a béžová jsou velmi oblíbené a vděčné koupelnové barvy, nikdy vás nezklamou. Velmi zajímavý květinový dekor je v souladu s trendem vracení se k přírodě.

ramage 2_mbkeramikaramage mbkeramika

Obklady, dlažby RAINBOW – velmi svěží a dynamická koupelnová série. Intenzivní barvy oranžové a zelené Vás po ránu povzbudí a dodají energii. Na základních obkladech je využito designu ručně malovaných pruhů, dekorativní obklady používají geometrické tvary. Díky těmto kombinacím získáte velmi originální koupelnu.

rainbow-02 mbkeramika

Obklady, dlažby ARIZONA – tak jako u Ramage i tady využívá tvůrce osvědčených barev hnědé a béžové, ovšem na větším formátu 33×50 cm. Květinová dekorace má mnohem zřetelnější obrysy a jednotlivé dekorační obklady na sebe průběžně navazují. Pokud místo květinových obkladů použijeme mozaiku, kterou tato série také obsahuje, můžeme vytvořit více minimalistickou koupelnu.

arizona mbkeramikaarizona-02 mbkeramika

Důležité je dodat, že u všech těchto sérií je kladen velký důraz na kvalitu a cenu. Za velmi výhodnou cenu si lze pořídit obklady i dlažbu ve vysoké kvalitě odpovídající standardům na našem trhu.
Další dlažby a obklady ostatních sérií najdete ve velkém počtu na stránkách M.B.KERAMIKY.

www.mbkeramika.cz