Moderní a pevné dílny

Hledáte pro svůj dům pevnou dílnu a nechce se vám stavět z těžkých materiálů, jako jsou například cihly? Nebo potřebujete prostor kam byste si schovali váš materiál před povětrnostními vlivy nebo před zloději? Zkuste použít montované skladovací kontejnery a uvidíte, že váš materiál bude v naprostém bezpečí.

 

 

Proč montované skladovací kontejnery?
Výhod při použití těchto kontejnerů je několik. Jedním z nich je jejich kvalitní materiál. Pro stěny kontejnerů se používají žárově pozinkované ocelové prvky v trapézovém provedení. Střešní profily jsou pozinkovány metodou Galvalume® s obsahem hliníku, který podstatně zvyšuje životnost materiálu. Součástí dodávky je také podlaha kontejneru tvořená pevnými OSB deskami. Pro vstup si můžete vybrat jednokřídlý i dvoukřídlý model, vždy zabezpečený tříbodovým bezpečnostním zámkem.

www.alurol.com

Vhodné umístění? Kamkoliv
Díky svému modernímu vzhledu můžete umístit skladovací kontejnery opravdu všude. Dodávají se základně v pozinkové barvě, ale pro větší soulad s prostředím mohou být nalakovány podle vašich představ. Pokud budete chtít kontejner přistavět k vašemu domu, nechte si na něho nanést některou z mnoha druhů a barevných omítek. Montáž kontejnerů je snadná a rychlá. Tyto druhy kontejnerů nevyžadují žádný betonový základ, stačí jim pouze rovný a pevný terén.

Více informací a kompletní nabídku skladovacích kontejnerů najdete na www.alurol.com.