Dům na klíč jedině z katalogu? S Woodlife nikoli!

Už léta sníte o zbrusu novém bydlení a přesně víte, jak byste chtěli mít rozvržené místnosti nebo jakk by měla celá stavba vypadat zvenčí? Bojíte se, že by realizace takového řešení trvala několik let, aniž byste mezitím měli kde bydlet? Svěřte se odborníkům z Woodlife, kteří se specializují na elegantní plně funkční dřevostavby v nízkoenergetickém standardu.

Stavba domu svépomocí se často ukáže jak černá díra na váš čas i peníze. Vypracování projektu, vyběhání stavebního povolení a nekonečné víkendy trávené na stavbě (nebo koordinace řemeslníků na dálku) nedopadne vždycky tak, jak byste si představovali. Stavba domu od jednoho dodavatele vás těchto problémů zbaví. Pokud se svěříte firmě wood-life s.r.o., získáte navíc osobité bydlení s důrazem na použití přírodních materiálů, prospívající vašemu zdraví i peněžence.

10 let s Woodlife

S realizací dřevostaveb na klíč mají její odborníci již značné zkušenosti. Srubové domy ale i srubové chatky a další víkendové stavby dodávají na náš trh již desátým rokem. Navíc všechny jejich projekty splňují minimálně standardy nízkoenergetického bydlení, což má pro majitele hotových domů celou řadu výhod.

Nejenom, že v zimě ušetří za vytápění, ale v létě se také nebudou muset bát únavy nebo kolapsových stavů z nelidského vedra. Dobře postavené dřevostavby si po celý rok uvnitř zachovávají jedinečné klima, kterému neublíží ani to nejextrémnější počasí. Použité dřevo v období dešťů a plískanic pohlcuje velké množství vlhkosti a vodní páry, aby ji zase v létě postupně vrátilo zpět do ovzduší. Díky tomu se vzdušná vlhkost po celý rok pohybuje v hodnotách 40-60%. odborníci označují tento stav jako ideální a zvláště ho doporučuji astmatikům, alergikům a lidem s dýchacími obtížemi.

Woodlife nabízí rychle dostupné typové sruby i veskrze individuální dřevostavby, které můžete zcela přizpůsobit svým potřebám a přáním. Inspirujte se fotografiemi již hotových staveb na stránkách woodlife.cz nebo navštivte průběh výstavby srubového domu a zjistěte, co vše může toto jedinečné bydlení nabídnout právě vám. Odborníci z Woodlife se na vaše návrhy a přání  již velmi těší.