Sháníte nejlepší obklady a dlažby? Již nemusíte – Stonemania.cz

Pokud budete v blízké budoucnosti řešit realizaci nové koupelny, podlah, případně venkovní terasy či obkladu fasády, pak určitě doporučujeme zvážit možnost tyto prostory realizovat z přírodních obkladových a dlažebních materiálů. Jako je například travertin, mramor, břidlice, žula apod. Společnost Stonemania se zabývá prodejem a instalací obkladů a dlažeb ze všech přírodních kamenů dostupných na trhu, a to za velmi příznivé ceny, kupříkladu travertinový obklad seženete pod 1000 Kč za metr čtvereční. To není vše.

Síla přírodního materiálu
Jaký je váš vztah k přírodnímu kameni? Jistě se shodneme, že přírodní kámen je symbolem luxusu a originality, vaší domácnosti dodá náboj, jedinečnost a zanechá nezapomenutelný dojem, který nikdy neomrzí. Přírodní kameny jsou relikvie, které jsou tu od nepaměti – ztělesňují krásu, charakter a nadčasovost. Mají své nezaměnitelné kouzlo, kterým se již brzy může pochlubit i Váš dům. Hodí se všude, kde jsou zapotřebí obklady a dlažby, tedy například do koupelny, do kuchyně, ale i do exteriéru.

přírodní kamen

Obklady a dlažby od odborníků
Obklady a dlažby samozřejmě nepatří mezi žádné krátkodobé artikly, vydrží bez sebemenších problémů desítky let. Tedy pokud je kvalitní a vhodný jak materiál, tak realizace! A s obojím vám pomůže společnost Stonemania – jak s řešením opravdu kvalitní dlažby a obkladů do koupelny, tak i do kuchyně.

Travertin, mramor, žula, pískovec i další prověřené kameny
Máte na výběr z pestré škály kamenů, mezi jedny z nejoblíbenějších jsou aktuálně travertin a mramor. Travertin nyní seženete již od 999 Kč, mramor již za 1090 Kč za metr čtverečný! Dále široká nabídka obsahuje kvalitní pískovec, žulu, břidlici, stále populárnější kvarcit, vápenec anebo andezit i rulu. Vše za více než přijatelné ceny. Společnost Stonemania Vám vždy poradí s vhodným kamenem a zajistí kvalitní instalaci, o čemž se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii na oficiálních stránkách.

Více informací naleznete na www.stonemania.cz