Jakou podlahu do obýváku, aby vydržela léta?

 

Obývací pokoje jsou dominantní místností každého rodinného domu i bytu. Jejich vybavení a designu věnujeme všichni velké úsilí a čas. Chceme, aby byl výsledek dokonalý a vydržel dlouhá léta. Často se však příliš soustředíme na vzhled podlah a zapomínáme na jejich kvalitu. Zejména na podlahách v obývacím pokoji se tato skutečnost může brzy projevit. Podlaha se po nějaké době opotřebuje, zmizí její původní elegance, půvab a s ní i celkový dojem z dané místnosti.

 

Vsaďte na moderní kvalitu. Zvolte vinyl!

Vinylové podlahy patří mezi poměrně nový druh podlahových krytin. I přes svou krátkou tradici si ale získaly velkou pozornost a staly se jedny z nejvyhledávanějších podlah, zejména díky své eleganci a kvalitě.

 

Představujeme Thermofix!

Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná společností Fatra, a.s. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě dosahuje nadstandardní odolnosti proti opotřebení. Svou krásu si tak udrží i několik sezon jen s minimálními nároky na údržbu. Podlaha je navíc odolná proti působení vlhkosti, je rozměrově stálá, vhodná pro podlahové vytápění, pokládá se na pružný podklad a garance na její kvalitu je 10 let. Thermofix je vysoce kvalitní vinylová podlaha se skvělými vlastnostmi pro moderní interiéry.

 

 

 

 

 

 

Nová kolekce – 52 originálních vzorů

Společnost Fatra uvádí na trh novou kolekci vinylových podlah, obsahující 52 moderních dekorů v imitacích dřeva, kamene a nově i koberce. Nadčasové vzory k nerozeznání od podlah z přírodních materiálů, taková je nová kolekce pro rok 2015-2017.

Dílce jsou vyráběny v rozměru 900 x 150 mm (u imitace dřeva) a 900 x 300 mm, či 450 x 450 mm (u imitace keramické dlažby a textilu).

 

Všechny vzory kolekce Thermofix či nový katalog ke stažení najdete na www.fatrafloor.cz.

http://www.fatrafloor.cz/cz/

http://www.fatrafloor.cz/cz/podlahove-krytiny/thermofix/charakteristika-thermofix/

http://www.fatrafloor.cz/cz/pvc-podlahy/

http://www.fatrafloor.cz/cz/