U čistíren odpadních vod rozhoduje především kvalita technologie čištění

 

Domovní čistírny odpadních vod v současnosti patří mezi nejvíce vyhledávané součásti k rodinným domům. Jejich účel je naprosto jasný. Co nejvíce a nejefektivněji čistit veškeré odpadní a splaškové vody z domácností. Domovní čistírny odpadních vod se využívají u rodinných domů, na chalupách a u menších rekreačních objektů. Rozhodujícím faktorem jejich kvality je ale technologie čištění.

 

Čističky GONAP využívají nejprogresivnější technologie čištění

Každý výrobce, který se specializuje na čistírny odpadních vod, využívá odlišné technologie čištění a také odlišné materiály pro výrobu. Samotné technologie čištění jsou ale nejdůležitější. Na našem trhu v současnosti najdeme mnoho výrobců čistíren a také mnoho technologií, které jednotliví výrobci ve svých čistírnách využívají. Každá technologie má odlišnou účinnost. Mezi ty nejlepší se řadí technologie, kterou můžeme najít v čistírnách společnosti GONAP.

 

Založeny na principu nízko zatěžované aktivace

Čističky odpadních vod GONAP fungují na principu nízko zatěžované aktivace. Tato technologie patří mezi nejprogresivnější na trhu. Čističky dokáží částečně nebo úplně stabilizovat kal, včetně jeho odvodnění. Jedná se o celoplastové modely, které jsou koncipované, jako kompaktní zařízení. Vyráběny jsou v provedení nadzemním i podzemním.

 

Neustálá práce na inovacích a vývoji

Ačkoli čističky GONAP patří na našem trhu mezi nejkvalitnější výrobky, společnost rozhodně neusíná na vavřínech. Neustále se snaží o vývoj ještě lepších výrobků a inovaci využívaných technologií. Částečně se spoléhá na vlastní dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, ale také spolupracují s předními organizacemi v konkrétních oborech, kterých se inovace týkají. GONAP je certifikována dle systému kvality ISO 9001:2000

 

Kompletní informace a nabídku čističek GONAP najdete na www.gonap.cz.