Jak řešit odstranění vlhkosti ve sklepě účinně, ale levně?

 

Zvýšená vlhkost v domě trápí v současné době velké procento rodinných domů. A nemusí být na vině zrovna záplavy, i když i to je bohužel pravda. Vlhkost přijde velmi rychle a také velmi rychle začne páchat škody. Zbavit se jí je ale velice složité. Zejména proto, že většina klepů nemá ani okna, a ty které je mají, zase nemají takovou velikost, aby mohli s odstraněním vlhkosti zdiva dostatečně bojovat. Pokud se chcete vlhkosti ve sklepích zbavit opravdu účinně, musí přijít na řadu moderní technologie.

 

vlhkoTy ale většinou stojí desetitisíce korun. I když ne všechny!

Řešení při snížení vlhkosti ve sklepě nabízí mnoho moderních technologií a firem. U většiny z nich se ale setkáte s nečekanými cenami. Realizace systémů stojí většinou přes 10 000Kč. tím bohužel náklady nekončí. Provozní náklady systémů mohou být měsíčně od několika stokorun až po několik tisíc korun. Sami se nyní zamyslete, zda za vysoušení sklepů jste ochotni vynaložit jednorázovou investici, která se pohybuje v řádech desítek tisíc korun až po statisíce a za provoz zařízení každoročně utratit další tisíce. Naštěstí společnost TAURIS plus, s.r.o. nabízí mnohem levnější variantu. I tato společnost vám přináší systémy vysoušení sklepů pomocí moderních technologií. Tyto technologie dosahují vynikajících výsledků a výrazného snížení vlhkosti ve sklepě. Největší rozdíly jsou ovšem v cenách za pořízení a za samotný provoz technického zařízení.

  

Měsíční náklady na provoz pouhých 10Kč

Oproti ostatním systémům na vysoušení zdiva jsou technologie nabízené společností TAURIS plus, s.r.o. mnohem levnější. Přitom výsledky nijak nezaostávají, právě naopak. Pořizovací náklady systému, včetně zprovoznění a montáže v průměru vyjdou na 7 500Kč (záleží na velikosti sklepu a počtu místností). Měsíční provozní náklady na odstranění vlhkosti zdiva jsou pouhých 10Kč v průměru. Průměrnou místnost samozřejmě nemyslíme plochu 2x2m, ale sklepy o velikosti 30m2. Navíc tento systém disponuje také velmi tichým chodem. Jeho hlučnost se pohybuje na hranici pouhých 30dB.

  

Kompletní informace najdete na www.vysouseni-vlhkost-cz