Nechte si postavit vlastní roubenou chalupu

Obdivujete krásu starých roubených chalup, které můžete nejčastěji vidět v horských oblastech Krkonoš? Chtěli byste i vy vlastnit svou roubenku? Nemusíte v tomto oboru mít žádné zkušenosti. Stačí se obrátit na společnost Stavby Roubal, která zařídí vše za vás.

 

Stavba roubenky není jednoduchá
Stavba roubených chalup je velice specifický druh stavební činnosti. Aby byla roubenka postavena opravdu dokonale, musí mít stavební firma dostatečně velké zkušenosti v tomto konkrétním oboru. Stavby Roubal je přesně tou firmou, která má odborné zkušenosti. Na výstavbu roubených chalup se soustředí již dlouhodobě a na svém kontě má mnoho realizovaných projektů. Roubal vám postaví chalupu přesně podle vašeho přání. Společnost je také schopna zajistit vybavení chalupy dobovým nábytkem, aby její kouzlo bylo opravdu dokonalé. Tím to ale ještě nekončí.

 

roubenkaroubenka

 

Roubenky od koupi pozemku až po finální práce
Stavby Roubal nabízí svým zákazníkům širokou nabídku stavebních prací a mnoha dalších činností, které vám usnadní celou realizaci stavby. Společnost vám vyhledá a zajistí koupi vhodného pozemku pro stavbu roubenky. Na realizovanou stavbu vám vyřídí také úvěr u bankovní společnosti. Dokonale zpracuje kompletní projektovou dokumentaci. Vyřídí stavební povolení. Provede zemní práce. Postaví roubenku na klíč nebo podle vašeho přání. Pomůže vás se zařízením interiérů a může poskytnout i nábytek. Na veškeré práce, prováděné společností Stavby Roubal je poskytována záruka 5 let. 

 

Kompletní informace o činnosti firmy Stavby Roubal naleznete na www.stavbyroubal.cz