Starou podlahu můžete vyměnit za podlahu ze stejného materiálu nebo zvolíte zcela jiný

 

Vaše stará plovoucí podlaha je již hodně poničená a výměna některých jejích dílů by byla příliš vidět. Proto jste se rozhodli starou podlahu odstranit a nahradit ji podlahou novou. Nejste si zcela jistí, zda byste chtěli použít stejný druh podlahové krytiny a zajímal by vás názor odborníka. Materiály používané na podlahy se neustále zdokonalují a na trh přicházejí nové a nové. Ty, co ještě před několika lety nikdo neznal, se stávají hitem a jsou mezi obyvateli bytů i rodinných domů velmi oblíbené. Není to tak dávno, co se na trh dostaly vinylové podlahy a hned se staly hitem, který si domů pořídí mnoho domácností.

 

Specializované prodejny zajistí i pokládku podlahy

Do vaší místnosti byste nejraději znovu položili plovoucí podlahu. Ale jak jste zjistili, plovoucí podlaha není jen laminátová. Vyrábějí se plovoucí podlahy korkové, které jsou příjemně teplé, vinylové, které jsou zase příjemně měkké, dřevěné pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály nebo laminátové, jejichž nabídka dekorů je opravdu velmi pestrá. A teď babo raď, říká se. Při výběru nové podlahy byste rádi znali všechny klady a zápory různých druhů podlahových krytin. Zastavte se u odborníků ze společnosti Podlahy Praha a ti vám zajisté poradí, která z podlah by byla pro vaši místnost nejvhodnější.

 

Vy sami se pak můžete rozhodnout, kterou z nich si nakonec vyberete. Využít můžete i toho, že společnost Podlahy Praha také nabízí pokládku vybrané podlahové krytiny. Její pracovníci ji zvládnou provést velmi kvalitně a kolem stěny ji přesně zapraví. Nebudete muset k nové podlaze složitě hledat řemeslníka, který vám ji položí. Společnost Podlahy Praha poskytuje nejen poradenské a podlahářské služby, nabízí také čištění a údržbu podlah. Plovoucí podlahy se snadno udržují a čistit je můžete na sucho vysavačem nebo smetákem, nebo je vhodné použít navlhčený hadr. Plovoucí podlaha se nesmí promáčet, aby se vlhkost nedostala do nosných desek a ty se pak nevyduly. Čištění můžete provádět sami nebo si jednou za čas objednat odborné čištění u společnosti Podlahy Praha. Její pracovníci při čištění používají speciální čisticí prostředky a po důkladném vyčištění mohou nanést ještě ochrannou vrstvu, která podlahu po určitou dobu více chrání proti usazování nečistot a proti poškození. S takovou pravidelnou péčí vydrží vaše plovoucí podlahy dlouho jako nové. Jako novinka je nyní nabízena služba hloubkového mokrého čištění koberců, v Praze ji najdete jako Čištění koberců Praha 9.