Vše pro vaši koupelnu pohodlně a za skvělou cenu!

Chcete mít koupelnu, která se stane oázou relaxace? Chcete ji mít moderně a zároveň funkčně vybavenou? Pokud ano, potom by vás měla zajímat nabídka společnosti Stavební keramika, spol., s.r.o., která přináší široký sortiment právě pro vybavení moderních koupelen!

 

 
 
Vše pohodlně na jednom místě
Vybavení koupelny znamená nakoupit obklady, baterie, sanitární keramiku, vanu nebo sprchový kout, nábytek a do koupelny samozřejmě patří i různé doplňky, které jí dávají ten pravý šmrnc. Pokud nechcete lítat po různých obchodech a hledat nejlepší ceny, je pro vás nabídka společnosti Stavební keramika, spol., s.r.o. jako stvořená. Nabízí totiž vše, co do moderně vybavené koupelny patří.

obklady

Široký výběr pro každého
V nabídce najdete v první řadě obklady a dlažby v mnoha zajímavých designech, záleží pouze na vás, kterou z nabízených barevných variací si zvolíte. Čeká na vás více jak 54 kompletně vybavených koupelen, pokud se vám ani jedna nebude líbit, nemusíte zoufat. Vaši koupelnu si můžete sestavit sami. Společnost Stavební keramika, spol., s.r.o. samozřejmě nabízí i sanitární keramiku, vodovodní baterie, vany i sprchové kouty. Můžete si vybrat také z široké nabídky moderního a designového koupelnového nábytku a nezbytných doplňků. Navíc na vás čeká i dobrá rada – profesionálové ze společnosti Stavební keramika, spol., s.r.o. vám s výběrem vybavení vaší koupelny rádi pomohou. Interiéroví konzultanti pro vás připraví unikátní 3D návrh vaší nové koupelny – vy si budete diktovat, co v koupelně chcete mít.

Cesta k moderní koupelně je snadná. Kompletní nabídku najdete na www.stavebnikeramika.cz