Projekt Zelené Město navazuje na velké úspěchy první etapy výstavby

 

Velice úspěšný projekt developerské společnosti Daramis Group – Zelené Město se těšil velké oblibě, která pramenila především z výborně zvolené lokality a skvělého architektonického řešení jednotlivých bytových domů i bytových jednotek. Právě díky velké oblibě první etapy se společnost Daramis Group rozhodla pro stavbu druhé etapy. Co může nabídnout?

 

Druhá etapa má velké ambice

Druhá etapa výstavby projektu Zelené Město vznikne v atraktivní lokalitě Prahy 9 – Hloubětín stejně jako etapa první. Jedná se o lokalitu, která je obklopena krásnou přírodou a všudypřítomnou zelení. Nachází se zde ovocné sady, parky a odpočinkové zóny. V druhé etapě výstavby se společnost Daramis Group rozhodla postavit 13 budov s celkovým počtem 333 nových bytů k prodeji. Rezidenti se mohou těšit na prostorné bytové jednotky s vysokými standardy vybavení. Odlišné budou dispozice bytů, které se pohybují ve velikostech 1+kk až pro velmi prostorné 4+kk.

 

Vybranou bytovou jednotku si můžete změnit

Bytové jednotky druhé etapy projektu jsou v současné době ve fázi plánování. Již nyní ale jsou ale k prodeji. Dokonce si po domluvě můžete měnit i jejich uspořádání. Každá bytová jednotka v tomto projektu disponuje vlastní prostornou terasou. Dokončení je plánováno na rok 2014. Jestliže si chcete prohlédnout i ostatní developerské projekty společnosti Daramis Group, podívejte se na www.online-reality.cz/novostavby-developerske-projekty-praha. Najdete zde velké množství dalších pražských novostaveb na výběr. Mnohé z nich i od společnosti Daramis Group.

 

Kompletní informace o projektu Zelené Město naleznete na

www.zelene-mesto-2.cz.