Investujte peníze z Vánoc do lepšího bydlení

 

Vánoční čas se blíží stále rychleji a pro spoustu z nás to znamená nakupování dárků a větší finanční zátěž, takže na zvelebování bydlení moc času ani financí nezbývá. O vánocích také, kromě dárků, dostaneme od rodiny a od příbuzných také finanční dary. Ty se stávají stále populárnějšími, protože za darované finance si můžete pořídit přesně to, co potřebujete. Například i prvky pro lepší a pohodlnější bydlení. Za darované peníze můžete například vyměnit stará okna v domácnosti.

 

alboVýměna oken – investice, která se vrátí na úsporách

Výměna oken v rodinných domech a bytech je velmi často využívanou variantou rozumné investice. Peníze, které do výměny vložíte se vám budou postupně vracet na úsporách na vytápění. stará okna totiž velmi často pouští z objektu velké množství nashromážděného tepla. S novými okny toto teplo bude zůstávat uvnitř a vy budete za vytápění šetřit ročně i sumu přes tisíc Kč. výše úspory záleží na kvalitě oken. Čím jsou okna kvalitnější, tím vyšší budou úspory a investované peníze se budou rychleji vracet. Už zbývá jen vybrat, jaká okna do domácnosti využijete. Zda se bude jednat o nová dřevěná Eurookna, plastová okna nebo hliníková okna.

 

alboSpolečnost Albo vyrábí skvělá dřevěná a dřevohliníková okna vysoké kvality

Pokud máte nedůvěru k plastovým materiálům a chcete do své domácnosti raději okna z přírodních a pevných materiálů, obraťte se na společnost Albo. Ta totiž na našem trhu působí jako jeden z největších a nejspolehlivějších výrobců dřevěných oken. Dřevěná okna v nabídce jsou nabízeny ve stavebních hloubkách 68, 78 a 92 mm. Zasklené jsou izolačními dvojskly a trojskly s teplým okrajem, plněné plynem argonem. V nabídce jsou také dřevohliníková okna, kdy hliníková část rámu je pro svou odolnost usazena v exteriéru a do interiéru jde dřevěná část. oba druhy oken jsou nabízeny v solárním provedení, kdy je kladen maximální důraz na snížení tepelných ztrát a také na propustnost solárního záření, které interiér také ohřívá.

  

Kompletní nabídku oken naleznete na www.albo.cz