Neplýtvejte pitnou vodou! Využívejte chytře i dešťovou vodu

Vzhledem k stále rostoucím cenám pitné vody se mnoho domácností začíná starat o to, jak by šlo nejlépe ušetřit za pitnou vodu. V mnoha případech stačí, když se naučíte chytře využívat vodu dešťovou. Především vlastníci rodinných domů a menších komerčních objektů s tímto chytrým řešením mohou dosáhnout velkých úspor. Stačí jen vědět, jak dešťovou vodu správně využít.

 

Dešťová voda se dá využít k mnoha činnostem
dešťová vodaPři běžném chodu rodinného domku potřebujeme pitnou vodu pouze asi k 50% vykonávaných činností. Na zbývajících 50% klidně můžete využít vodu užitkovou (dešťovou). Mezi tyto činnosti se řadí především zavlažování zahrady, splachování toalety nebo praní prádla. Pokud pro tyto úkoly využíváte vodu pitnou, přichází vaše domácnost až o několik tisíc korun ročně. Naštěstí je tu společnost ASIO, spol. s r.o., která vám svým výrobkem pomůže dokonale ušetřit náklady za pitnou vodu. Jedná se o produkt AS-RAINMASTER ECO.

 

Začnete šetřit okamžitě
Provoz tohoto produktu není nijak složitý. Stačí si pouze na zahradu zabudovat akumulační nádrž, do které bude stékat dešťová voda. Tato voda poté bude čerpána hadicí do AS-RAINMASTER ECO. Tento výrobek je plně automatická provozní a monitorovací jednotka s čerpadlem, ovládáním a s integrovaným automatickým doplňováním pitné vody. Rozvody z tohoto zařízení mohou být nainstalovány kamkoliv, kde může být dešťová voda využita. Pokud není v akumulační nádrži dostatek dešťové vody, jednotka AS-RAINMASTER ECO automaticky přepne na zásobování pitnou vodou z řádu, takže se nikdy nestane, že byste byli bez zdroje vody.

  

Kompletní informace o tomto produktu naleznete na http://www.asio.cz/cz/as-rainmaster-eco