Připravte se na topnou sezónu

Vzpomínáte si ještě, jaká byla poslední zima? Pořádně nám přituhlo, hluboko pod bod mrazu, balili jsme se do pořádných svetrů a bund, pouštěli si topení na plný výkon. Brr, raději toho nechme a užívejme si sluníčka a tepla.

 

 

 

 

Ale pozor! Buďme připraveni a proto využijme volnější letní měsíce ke kontrole topení, jeho renovaci či k rozhodnutí zkrášlit si interiér něčím takovým, jako je topné těleso.

radiátorradiátorradátor

Protože i radiátor je součástí vašeho interiéru a může se stát zajímavým designovým prvkem. Představte si například zrcadlo v předsíni nebo vstupní hale jako radiátor, v pokoji zase elegantní tvary radiátoru, který ani nevypadá jako klasický radiátor, navíc v nejrůznějším barevném provedení.

Designové radiátory Laurens jsou velmi moderní a atypické, pomůžou vám doladit interiér vašeho bytu či rodinného domu. Oživý váš prostor, dodají mu ucelený vkusný vzhled.

radiátorradiátorradiátor

Nenechte se překvapit prvními mrazíky, připravte se na ně již teď. Doporučujeme vám dívat se topení jako na součást vybavení vašeho interíeru, která do něj zapadá nebo se stává efektním doplňkem. Před nadcházející topnou sezónou tedy zvažte výměnu starých, nevzhledných radiátorů za nové, moderní, vzhledově krásné. 

Odborníci ve studiích Laurens vám se vším poradí, vy se jen nechte unášet výběrem modelu, který se bude líbit vám.

www.laurens.cz