Krbová kamna Tulikivi – finská kvalita a elegance

 

Po kvalitních, elegantních a hlavně originálních krbových kamnech je stále větší poptávka. V moderně zařízených interiérech je totiž v současnosti vyhledáváno originální vybavení s vysokým stupněm elegance a dominantním vzhledem. A přesně to splňují krbová kamna finského výrobce Tulikivi. Jedná se o produkty v maximální kvalitě a se specifickým provedením. Specializovaným prodejcem této značky u nás je společnost KRBY-KAMNA TURYNA s.r.o.

 krb

  

Mastkové krby a kamna jako základní druh

Nejvíce zastoupenou kategorií z velmi pestré a široké nabídky značky Tulikivi jsou mastkové krby. Mastek je pro výrobu krbů ideálním materiálem, který dokáže zajistit jemné a pomalé uvolňování akumulovaného tepla do širokého okolí. Pomocí tohoto materiálu lze vyrábět kamna s tradičním i moderním vzhledem. Podle přání zákazníka lze vyrobit i zcela unikátní variace krbů na zakázku. Mastkové krby Tulikivi mohou být totiž vybavené i pečící troubou nebo varnou deskou.

 

Vnější povrch v různém provedení

Využití krbů a kamen Tulikivi ještě umocňuje nabídka druhů. Kamna a krby této značky lze vybírat v jakémkoli velikostním provedení, s různými typy dveří, s netradičními tvary a liniemi. Velmi široká je také nabídka vnější úpravy kamen a krbů. Ty mohou být z vnější strany pokryté vysoce kvalitními keramickými obklady nebo omítkou. Samozřejmě v provedení, které bude ladit s ostatním vybavením interiéru, nebo naopak kontrastovat. Krby se mohou stát dominantním druhem nábytku v obývacích pokojích moderně zařízených rodinných domů, v tradičních interiérech i v hotelech či restauracích.

 

Nechybí ani kachlové akumulační krby

Nabídku Tulikivi ale netvoří jen mastkové krby a kamna, ale také kachlové akumulační krby. Oproti klasickým kachlovým krbům je u produktů Tulikivi zabráněno jejich rychlému vychladnutí. I dlouho poté, co oheň už nebude hořet, budou krby stále naakumulované. Bude z nich stále sálat teplo, a tím se samozřejmě budou také snižovat výdaje na vytápění.

 

Kompletní nabídku krbů a kamen Tulikivi najdete na prodejně Krby kamna Turyna a stránkách www.krby-turyna.cz