Boen DesignWood – To nejlepší ze světa dřevěných podlah!

Milujete dřevěný dekor a toužíte postavit váš domov z těch nejlepších materiálů? Představte si podlahu, se kterou již nikdy nebudete muset dělat kompromisy….

…Představte si Boen DesignWood…

Nejkvalitnější typy podlah jsou odjakživa vyrobené z tvrdého dřeva. To je obdivované nejen pro svůj přírodní vzhled, ale zejména pro své unikátní vlastnosti, které žádným jiným materiálem nenahradíte. Díky nové technologii zpracování jsou všechna prkna pro podlahy Boen DesignWood precizně nařezaná a dále upravovaná tak, aby odolávala nejen vysoké zátěži, ale i měnícím se klimatickým podmínkám. Z každého stromu tak vznikne jedinečný produkt odpovídající své funkci a přírodnímu původu.

 

Krása tkví v jednoduchosti…

Složitou výrobu však vyváží jedinečně rychlá instalace. Technologie DesignWood Boen X-press představuje nejlepší volbu při pokládání plovoucích podlah. Detailně propracovaný řež jednotlivých lamel způsobuje to, že jednotlivá prkna při zapadnutí do sebe „cvaknou“. Díky tomu máte jistotu, že jsou prkna řádně spojena a nemusíte se bát žádných komplikací. Kromě zámkové metody však můžete podlahy Boen DesignWood také lepit k různým podkladům.

I to je jeden z důvodů, proč nová kolekce třívrstvých dřevěných podlah Boen DesignWood od renomovaného norského zpracovatele dřeva, představuje jedinečné a funkční interiérové řešení pro všechny typy bytových i komerčních prostor.

 

7 magických variant na míru vašim potřebám

Podlahy Boen DesignWood jsou dostupné v sedmi magických dekorech ošetřených patentovanou povrchovou úpravou LIVE PURE, která dodává všem hebký uhlazený vzhled podlahám typu DUB SUPER FINALE a DUB BÍLÝ SUPER CONCERTO.

Milovníci tradičních podlah jistě osloví nabídka dubových dekorů v tradičním provedení DUB FINALE, moderním vzhledu bílého DUB BÍLÝ CONCERTO, tmavší varianta DUB ARIZONA nebo dominantní vzezření DUB ANIMOSO.

Světlem prozářené prostory pak vhodně doplní model JASAN BÍLÝ MERCATO.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

 

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/