Obklady a dlažby nejvyšší kvality od Stonemania.cz

Jestliže plánujete v nejbližší době řešení nové koupelny, podlah případně venkovní terasy či obkladu fasády, určitě zvažte možnost tyto prostory realizovat z přírodních obkladových a dlažebních materiálů jako jsou travertin, mramor, břidlice, žula apod. Společnost Stonemania se zabývá prodejem a instalací obkladů a dlažeb ze všech přírodních kamenů dostupných na trhu a to za velmi příznivé ceny, kupříkladu travertinový obklad seženete pod 1000 Kč za metr čtvereční. To však zdaleka není vše!

Moc přírodních kamenů
Přírodní kámen je symbolem luxusu a originality. Vaší domácnosti dodá jedinečnost a zanechá nezapomenutelný dojem, který vás nikdy neomrzí.
Přírodní kameny jsou relikvie, které jsou tu od nepaměti – ztělesňují krásu, charakter a nadčasovost. Mají své nezaměnitelné kouzlo, kterým se již brzy může pochlubit i Váš dům. Hodí se všude, kde jsou zapotřebí obklady a dlažby, tedy například do koupelny, do kuchyně, ale i do exteriéru – jako například venkovní dlažba.

kamen

Kvalitní obklady a dlažby jedině od odborníků
Obklady a dlažby nepatří mezi žádné krátkodobé artikly, vydrží bez sebemenších problémů desítky let. Tedy pokud je kvalitní a vhodný jak materiál, tak realizace! S řešením opravdu kvalitní dlažby a obkladů do koupelny i do kuchyně Vám profesionálně poradí společnost Stonemania.

Travertin, mramor, žula, pískovec, břidlice a další kameny
Máte na výběr z mnoha druhů kamenů, mezi jedny z nejoblíbenějších momentálně patří travertin a mramor. Travertin seženete již od 999 Kč, mramor již za 1090 Kč za metr čtverečný! Nepřehlédněte však ani kvalitní pískovec, žulu, břidlici, stále populárnější kvarcit, vápenec anebo andezit a rulu také za velmi přijatelné ceny. Společnost Stonemania Vám vždy poradí s vhodným kamenem a zajistí kvalitní instalaci, o čemž se můžete sami přesvědčit v referencích. Více informace naleznete na

www.stonemania.cz