Kvalitně provedené mytí oken ve výškách zvládnou „Práce ve výškách Brno“

Podnikám již několik let. Krůček po krůčku se mi daří rozšiřovat klientelu a s tím i sortiment. Začíná se mi dařit, navíc se nám teď podařilo umístit naši pobočku velice blízko centra města. Má to ale i své nevýhody. Sídlíme ve druhém patře, nejsme tedy viditelní pro zákazníky, kterým pohled nezabloudí výše než nad přízemí.

Budova, ve které sídlíme, je krásná stavba, bohužel má vysoké stropy a je náročnější vytápět místnosti. S vysokými stropy jdou ruku v ruce velká těžká okna, které sice z domu dělají impozantní stavbu, ale co se týče praktičnosti a dostupnosti pro mytí oken, je to velký problém. Nejsme schopni si sami zajistit umytí těchto oken, a proto nám tyto práce zajišťuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno.

Mycí četa je perfektně vyškolena pro práce ve výškách, nechybí jim potřebné vybavení, zařízení a jištění. K mytí našich oken jim stačí montážní plošina, ale vím, že v některých případech používají také horolezecké vybavení. Určitě tak zvládají umýt velice špatně přístupná okna.

Jsem s touto firmou velice spokojený, má příznivé ceny, zaměstnává jen spolehlivé a schopné zaměstnance, kteří vždy dodržují termíny a pracují velice pečlivě. Okna se po jejich umytí pokaždé perfektně lesknou. Je to především díky takovému triku, který používají. Když totiž okna domyjí, pustí se do jejich leštění na sucho bavlněnou plenou. Tento postup je sice náročný, ale za ten výsledek to stojí. Dozvěděl jsem se také, a později i sám vysledoval, že takto vyleštěná okna zůstanou déle čistá, protože na nich nezůstalo lepkavé leštidlo, na které by se nečistoty okamžitě přichytávaly.

Abych to shrnul, jsem s A SERVISEM naprosto spokojený. Za velice rozumnou cenu máme skvělý servis a nejčistší okna z celé ulice.

 

Máte rádi muffiny? Vyzkoušejte jejich slanou variantu

Muffiny patří k nejoblíbenějším dezertům a jejich sladkých variant je několik a nějakou už vyzkoušel skoro každý. Ale co takto muffiny naslano? Upéct si je můžete z 250g hladké mouky, 150g bílého jogurtu, 100ml mléka, 2 vejce, 50g rozpuštěného másla, půl sáčku prášku do pečiva, a pak už potřebujete jen sůl a pepř.

48645395 - young african woman cleaning carpet with vacuum cleaner

To je základ, který si můžete zpestřit rajčaty, mozzarelou, bazalkou nebo čím jen budete chtít. Ve větší míse smícháme jogurt, mléko, vejce a rozpuštěné máslo. Směs lehce vyšleháme a postupně přimícháváme mouku s práškem do pečiva. Těsto mírně osolíme a opepříme. Potom už jen záleží na vás, jak své muffiny vylepšíte.

Pokud chcete vyzkoušet rajčatovou variantu, nakrájejte rajčátka na čtvrtky, mozzarelu na drobné kostky a spolu s bazalkou nebo čímkoli co se vám bude hodit přimíchejte do těsta. Formičky nebo plech na muffiny vyložte papírovými košíčky a naplňte těstem tak, aby byly plné přibližně z dvou třetin.

Vložte do vyhřáté trouby a pečte na 200°C asi 20 – 25 minut. S těmito muffiny zaručeně okouzlíte každou návštěvu, která si nepotrpí na sladké. Jen si při jejich pečení dejte pozor, aby vám těsto neskončilo v kuchyni na koberci. Ale i na to existuje řešení. Pokud se bojíte, že byste svůj koberec domácím čištěním zničili, kontaktujte úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno, která vám dá koberec zaručeně do pořádku, protože jejich strojové čištění koberců dokáže zázraky. Své služby dále nabízejí z velice příznivé ceny, tudíž pokud zvažujete čištění koberců, tak obrátit se na tuto firmu je dobrá volba.

 


TAG