Kvalitní oplocení zahrady

Jakým materiálem obestavět zahradu vašeho domu tak, aby byla opravdu chráněná a zároveň designově výrazná? Je to jednoduché. Stačí si pořídit kvalitní betonové ploty od společnosti Betonové Ploty Petr Harašta.

 

 

 

 

Léty prověřená kvalitní společnost
Firma byla založena již v roce 1992 a od té doby se postupem času vypracovala až mezi nejvýznamnější dodavatele betonových výrobků a montáží betonového oplocení v České republice. Produkty společnosti jsou výsledkem vlastní výroby a vývoje technologie umožňující realizaci zákaznických projektů. Tato společnost se nesoustředí pouze na výrobu betonových prvků, ale také na její precizní montáž, a tím nabízí svým zákazníkům kompletní a bezproblémový servis přesně podle vašich požadavků.

plot

Široká nabídka produktů
Společnost Betonové Ploty Petr Harašta se nesoustředí pouze na výrobu a montáž betonových plotů, ale také na distribuci ostatních betonových prvků. Mezi tyto prvky se řadí například betonové sloupky, zámková dlažba, obklady na dům, stříšky na ploty, tenkostěnné skruže a poklopy, obrubníky, zatravňovací dlažba a množství betonových dílců na objednávku. Firma také nabízí odborné konzultační a poradenské služby při montáži betonových plotů. Betonové ploty svým provedením věrně napodobují klasické ploty z přírodního kamene, cihlového zdiva a dalších materiálů.

Více informací a kompletní nabídku služeb naleznete na www.betonovyplot.cz.