Legendární cotto nikdy nevyjde z módy

Cotto je italský název pro přírodní cihelnou dlažbu, používanou po staletí v celé jižní Evropě. Cotto je ta nejklasičtější dlažba s příjemným červenohnědým vzhledem, kdy každá dlaždice je tak trochu jiná nejen zbarvením, ale i jakoby okousanými okraji, a přesto spolu vytváří dokonalý rustikální celek. Mít v domě podlahu a obklady cotto je stejné jako byste si domů přenesli kousek slunné Itálie.

 

Keramická dlažba a obklady cotto se vyrábí v klasických formátech 15 x 30 a 30 x 30 cm nebo můžete mít třeba takovou podlahu ze šestihranů, jakou známe hlavně z italských filmů ze starých jižanských obydlí. K tomu nabízejí podlahová studia celou paletu doplňkových prvků, jako jsou předělové stěny, zásobníky na víno, schodiště vcelku a zakončení zdí, takže není problém vybavit v jednom duchu celý dům, ale třeba i vinotéku nebo bar.

assoasso

Cotto je materiál, který nestárne. Ať již ho položíte do rustikálně zařízeného domu nebo s ním vykouzlíte moderní interiér, vždy bude dýchat přátelskou atmosférou a nadčasovým stylem.

Nabízí například showroom ASSO v Biskupské ulici č. 8 v Praze 1 v cenách od 849 Kč do 2 417 Kč/ m2.

www.asso.cz