Jaké jsou trendy v betonových dlažbách?

Oblast zahradní architektury prošla v posledních letech velkou proměnou. Využívají se moderní trendy, materiály i technologie. Tato změna se samozřejmě týká i betonových dlažeb. Výrobci musí reagovat na moderní trendy a vytvářet dlažby, které dokáží uspokojit potřebu svých zákazníků.

 

CS-BETON na tuto změnu reaguje
Velké množství výrobců betonových dlažeb stále spoléhá na svůj starší sortiment. Ovšem starší modely dlažeb nevyhovují potřebám moderní zahradní architektury. Naštěstí společnost CS-BETON na tyto změny reaguje a svým zákazníkům nabízí stále nové modely a druhy betonových dlažeb. Největší poptávka je v současnosti na materiály s různými velikostmi a barevnými odstíny. Novinky CS-BETON přesně tyto požadavky splňují.

 

dlažba

 

Dlažba CSB – CORTILA a CSB – VALENCIA
Tyto dva druhy dlažeb jsou vyvinuty podle moderních trendů v zahradní architektuře. Základem dlažby Cortila je využití nestejně velkých kamenů, které tvoří přirozenou skladbu v ploše dlažba se nabízí ve výškách 60 a 80 mm. Můžete také vybírat mezi rovným nebo reliéfním, ostařeným povrchem dlažby. Dlažba Valencia následuje současný trend dlouhých linií a obdélníkových tvarů. Kameny jsou také ve výšce 60 a 80 mm. Oba druhy dlažeb jsou vybaveny systémem ochrany CSB-CLEAN PROTECT, která usnadňuje jejich údržbu.

 

zámková dlažba

 

Spojovací systém NexusTaké v oblasti spojování jednotlivých dílů přináší CS-BETON na náš trh novinku. Jedná se o moderní spojovací technologii Nexus. Technologie Nexus je založena na využití vertikálních distančních článků. Díky tomu je zajištěno vysoce pevné a stabilní spojení a ideální velikost dilatační spáry.

 

Kompletní informace o novinkách v sortimentu CS-BETON naleznete na www.csbeton.cz