Projekt Kejřův Park přináší dokonalé spojené přírody s městem!

Myslíte si, že bydlení v Praze nemůže spojovat přírodu a moderní zástavbu? Pokud ano, tak věřte, že vás projekt Kejřův Park vyvede z omylu. Jedná se totiž o unikátní výstavbu na Praze 9, která v sobě spojuje moderní architekturu s přírodními krásami. Přírodou i moderní výstavbou budete okouzleni již na první pohled a tento pocit ve vás bude přetrvávat stále…

 

Kejřův Park splní i ta nejnáročnější očekávání

První etapa projektu Kejřův Park je už vyprodána z 90%. Bydlení v lokalitě Prahy 9 – Hloubětín se totiž ukázalo jako velice žádané. V rámci první etapy bylo postaveno 135 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až po prostorné 4+kk. Každá bytová jednotka i celé bytové domy mají vynikající architektonické řešení a také vysoký standard vybavení. Díky popularitě první etapy, byla v současné době zahájena také druhá etapa výstavby. Kejřův Park 2 má plánované dokončení na jaře roku 2014. Dobrou zprávou je, že jednotlivé bytové jednotky můžete kupovat už nyní.

 

Příroda vás dostane svou krásou!

Příroda v této lokalitě patří mezi nejkrásnější v celé Praze. Byty na prodej v lokalitě Hloubětín jsou v přímém kontaktu s okouzlující přírodou. Již při pouhém pohledu z okna bytu uvidíte lesopark nebo rybník. Lokalita je tak přímo stvořená pro vycházky, nechybí ani možnost sportovního a kulturního vyžití. V blízkosti stavby se nachází soukromá pláž, hřiště pro volejbal i řada cyklostezek i turistických stezek. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost a potěší i skvělé spojení do centra hlavního města. Tento projekt realizuje developerská skupina Star Group.

 

Více informací o projektu Kejřův Park naleznete na www.kejruv-park.cz.