Firma s jednoduchou a účinnou metodou mytí a leštění oken. Práce ve výškách Praha

 

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje mytí a čištění oken v Praze pro mnoho významných zákazníků. Tuto službu nabízí již mnoho let.

Mytí a čištění oken je realizováno také ve výškách. Zaměstnanci firmy používají horolezeckou a speleologickou techniku a jsou důkladně proškoleni s platnou licencí pro práci ve výškách dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Mytí a čištění oken je prováděno takzvanou suchou metodou, nebo-li trikem suchého leštění. Okna se nejdříve očistí od nečistot, umyjí se rámy a odstraní pavučiny. Pokud je na oknech zatvrdlá špína, zbytky polepů, silikonu po stavebních pracích, omítka, vápenaté a cementové závoje, tak se použije korundová žiletka, která nepoškodí a nepoškrábe sklo a přesto tyto nečistoty odstraní. Poté jsou okna umyta a po důkladném proschnutí je použit trik suchého leštění. 100 % bavlněnou textilií jsou okna důkladně okna na sucho vyleštěna.

 Pracovníci firmy opravdu nepoužívají žádná leštidla. Je to z toho důvodu, že leštidla působí mírně lepivě a po čase jdou na oknech vidět místa po leštění. Tímto trikem je zajištěno, že okna zůstanou déle lesklá a čistá. 

Strojní čištění koberců v Praze

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. dokáže zajistit dokonalé strojové čištění koberců, při kterém je využíván kotoučový stroj a vysoce výkonný třímotorový vysavač. Strojové čištění koberců může být realizováno jako jednorázové či nárazové vyčištění koberců nebo také v podobě pravidelně se opakujícího čištění. V případě využívání pravidelného strojového čištění koberců si zákazník zvolí interval pravidelnosti čištění.

 

 

 

Velmi kvalitní zbavení koberce nečistot zaručí kotoučový stroj, kterým je strojové čištění koberců realizováno. Jeho měkké a dlouhé štětiny docílí šetrného proniknutí hluboko do struktury bez jakéhokoliv poškození vláken. K vyčištění koberců se používá velmi účinná čistící chemie, která je před samotným působením kotoučového stroje nanesena na povrch koberce. Nechá se chvíli působit a jakmile se vsákne do struktury koberce, čistící proces pokračuje vykartáčováním celého povrchu. Následně je použit vysavač, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší koberec téměř dosucha.

 

Po dokončení čištění je potřeba nechat koberec ještě nějakou hodinu proschnout. Strojové čištění koberců je jediný možný způsob, jak koberec dokonale zbavit nečistot.

 

Velká řada úklidových firem používá k vyčištění koberců extrakční metodu. Tento způsob čištění je sice levný, ale jeho účinek je velmi slabý. Firma A SERVIS tuto metodu již dávno nepoužívá a také ji rozhodně nedoporučuje.