Elegantní obklady nemusí být pouze jednobarevné

 

Při výběru obkladů a dlažeb do koupelen je v dnešní době velmi hojně využívané kreativní a osobité řešení. Zatímco dříve byly koupelny výhradně jednobarevné, dnes je situace zcela jiná. Kreativitě se meze nekladou. Na tuto situaci již reagují i výrobci keramických obkladů a dlažeb, společně s prodejci, kteří rozšiřují svůj sortiment právě o tyto moderní druhy obkladů, které vynikají využitím více barev v jediné obkladačce. Musí však jít o kombinace, které budou vzájemně ladit.

 

Přesně takovou sérii představuje jako novinku společnost Keramika Hašek

dlažbaSpolečnost Keramika Hašek patří na našem trhu mezi největší prodejce keramických obkladů a dlažeb od tuzemských i zahraničních výrobců. I když je sortiment dostatečně pestrý a veliký, společnost se neustále snaží o jeho rozšíření podle trendů moderní doby. Novinky se snaží doplnit podle katalogů jednotlivých výrobců. Zatím posledním katalogem novinek je katalog Podzim 2013. Právě zde můžete najít i sérii obkladů a dlažeb do koupelen, která kombinuje více barev a má téměř neomezenou kreativitu. O jakou sérii se jedná?

Kreativitu do koupelen vám přinese série Balvano

Série Balvano se řadí do kategorie exkluzivní keramiky od českého výrobce. Vyniká především tím, že nabízí možnost libovolně kombinovat variaci přírodních barev. Jedná se o obklady ve velkoformátovém provedení 20x40cm, kde se propojuje více přírodních odstínů barev. Samozřejmostí jsou také obklady v jednom odstínu barvy. Vše je ale v přírodních barvách, které zpříjemní každý interiér. Obklady mohou být také doplněny o listely Balvano, nebo o mozaiku Balvano. Kreativitě se pro tuto sérii obkladů meze opravdu nekladou. Obklad mohou být také doplněny stylovou dlažbou Balvano s protiskluzovou úpravou.

 

dlazba

 

Kompletní nabídku najdete na www.keramikahasek.cz