Moderní bydlení v Praze je nyní přístupné pro každého!

Jestliže i vy toužíte po moderním bydlení v Praze, potom pro vás máme jeden žhavý tip. Prohlédněte si zcela nové byty, které nabízí Rezidence Korunní. Budete překvapeni jejich moderním řešením a také velmi příjemnou cenou.
Moderní bydlení na klidném místě

Byty Rezidence Korunní je nadčasový projekt, který realizuje společnost Sekyra Group. Rezidence Korunní nabízí bydlení v atraktivním komplexu bytů. Komplex má specifický čtvercový půdorys a jeho velkým plusem je jeho jádro, které tvoří zeleň, relaxační zóny i vodní plocha. Je tak ideálním místem pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry. Zkrátka pro všechny, kdo touží po klidném a moderním bydlení.

Atraktivní lokalita i široký výběr

V komplexu Rezidence Korunní se nacházejí byty různých velikostí. Některé mají dokonce i prostorné terasy i balkony. Rezidence Korunní také leží ve velmi atraktivní lokalitě – konkrétně je to rozhraní Prahy 10 a Prahy 3 – tedy luxusní Vinohrady. Právě díky tomuto umístění má bydlení v Rezidenci Korunní ještě jednu obrovskou výhodu – tou je skvělá dopravní dostupnost. Do centra Prahy se dostanete automobilem za pouhé čtyři minuty. V blízkosti je i tramvajová zastávka Orionka nebo Vinohradská vodárna a také stanice metra trasy A Flora.

Nevyplatí se na nic čekat

Nové byty se rychle plní, takže pokud uvažujete o nákupu bytu, rozhodujte se rychle. Vaše čekání by se vám totiž nemuselo vyplatit. Nové byty Praha 10 čekají jen na vás.

Kompletní informace najdete na www.korunnirezidence.cz