Úklid bereme od podlahy

Dokážete si představit svět plný lidí, kteří mluví slušně, navzájem se neuráží, nenadávají si, konflikty řeší konstruktivními debatami, … prostě dohromady lidí, kteří se chovají jako lidi. Kdyby se každý vyjadřoval tak spisovně a choval se tak slušně jako Saturnin, který ovšem není sice reálná postava, ale mohla by být, byl by svět hned hezčím místem k životu. Snad by se to některým začalo časem zajídat, dokonalost někdy může být i pěkně nudná, ale v porovnání s kulturou vyjadřování některých lidí dnes se tato představa zdá být při nejmenším lákavá. Nemyslíte? A koho ještě nenavštívila slušná a spisovná mluva, mohlo by alespoň slušné chování. Alespoň v poslední době to tedy vypadá, že někteří uvázli v dětských letech, kdy vévodí dojem, že každý, kdo je jen trochu odlišný, si zaslouží posměch, případně vyhoštění ze země.

Každý by si měl především nejprve uklidit před vlastním prahem, a ani to ho neopravňuje k takovým věcem, jako drásat ostatním nervy špatnou gramatikou. A pokud máte s úklidem před vlastním prahem problémy, jsme tady my! Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění podlah Praha. Profesionálně uklidíme nejen před vaším prahem, ale i za ním, dokonce. Po našem zásahu budete mít doma tak čisto, že k nějaké zlobě ani nebudete mít důvod, protože čistý domov, čistá mysl. Úklid navíc nebudete muset zaopatřovat sami, takže ani ten vás nebude tížit. Nabízíme služby, které musí dokonale padnout každému.

Vám, vám… a dokonce i vám. No vám, co myjete okna jednou ročně jistě taky. A… cože? Že jste strojové čištění koberců za deset let ještě nikdy na své koberce nevyzkoušela? Vezmeme vás pod svá křídla. Možná jste jen rekonstruovali dům a teď se vám všechen ten nepořádek rozhodně nechce uklízet a možná si s něčím ani poradit nedovedete. I pro takové případy tu jsme. Pomalu ale jistě děláme svět čistším a díky tomu možná i lepším. Dobře, do světového měřítka máme ještě daleko, naše technologie ale rozhodně ne. Není náhodou, že se s našimi službami dostáváme i do Německa. Kromě České republiky dlouhodobě působíme v Rakousku a na Slovensku.

Jaké jsou naše metody, ptáte se? To není žádným tajemstvím. Všechny je najdete podrobně rozepsány na našich webových stránkách. Samozřejmě i včetně ceníků. Cena je většinou vyhledávána hned na prvním místě. I když by se člověk měl možná v prvé řadě zabývat vůbec kvalitou nabízených služeb. Ne vždy se vám vyplatí objednat si služby za tu nejnižší možnou cenu. Máme totiž zkušenosti, že v takových případech se děje tak, že je člověk nucen objednat si služby jiné podobné firmy, aby práci té předchozí napravila. A víme to proto, že zmíněná jiná firma, jsme často i my. Dalo by se říct, že naše ceny jsou optimální. Některé služby máme snad o něco dražší než ostatní, v porovnání s jejich kvalitou je ale držíme stále nízko. V tomto porovnání – cena a kvalita – nemáme konkurenci. A to je fakt. Jakože oko pštrosa je větší než jeho mozek. Tak buďte realisté jako Petr Robejšek (nebo snad ani ne?) a zvažte, zda se vám naše služby opravdu nehodí.

Až budete u toho zvažování, můžete mít na paměti, že své služby poskytujeme také různým firmám. Nemusí to být pouze vaše domácnost, kterou s radostí navštívíme. Může se jednat například také o školu, těch s námi spolupracuje také mnoho. A přidávají se stále další, takže svou práci děláme evidentně dobře a je na nás spoleh. Poradili jsme si i s nadměrně znečištěnou podlahou po rekonstrukci, což je pro nás sice samozřejmá a běžná věc, ale vy to ještě nevíte.

Jak jsme to tedy provedli? Práci jsme odvedli nejlépe, jak bylo možné. Přesněji řečeno… nejlépe. A ani není divu, když máme po ruce tak skvělé pracovníky, kteří zase mají po ruce námi zprostředkovanou moderní techniku. Jako třeba náš vysoce výkonný kotoučový stroj, na který jsme pyšní. Dokáže totiž takové věci, jaké by člověk vlastníma (ani cizíma) rukama nebyl schopen zvládnout. Už jen přítlak na kartáč o 40 kg mluví za vše. Výkonnější stroj na čištění podlah a koberců ani neexistuje. Navíc jsou na světě pouze dva kusy, z nichž jeden máme tedy my a druhý… Andrej Babiš. Ne, to samozřejmě není pravda. K čemu by přece Andreji Babišovi byl.

Po tom, co podlahy takto kvalitně a bez chyby vyčistíme, je možné na ně nanést impregnaci. Proč bychom to dělali? Protože vy sami nás o ni požádáte. Jde totiž o velmi praktickou záležitost. Co byste řekli na několik měsíců bez starostí a výdajů za udržování vaší podlahy. A pokud budete trochu nešikovní a na podlaze se vám objeví skvrna, kterou byste jinak museli složitě odstraňovat, s impregnací podlahy nemusíte, stačí ji jednoduše setřít. Díky tomu působení impregnace bude také podlaha vypadat dlouho jako nová. Spousta našich zákazníků již naznala, že se toto řešení vyplatí.

No a na závěr… když byla řeč o slušnosti, máme také velmi příjemné a milé zaměstnance, kteří jsou nanejvýš ochotní vám poradit a dělají svou práci s úsměvem. Proto si svých zaměstnanců také tolik vážíme, taková pracovní morálka je v dnešní době velká vzácnost. Máte chuť se o tom přesvědčit?

Dlouho nečištěný koberec obsahuje spoustu nečistot, kotoučový stroj je zvládne odstranit

Naše koberce už mají nějaký ten pátek za sebou. Máme je delší dobu a nikdy jsme se nevěnovali jejich čištění. Prostě je každý týden vysajeme a hotovo. Když jsme se nedávno na tohle téma bavily s kamarádkami, překvapilo mě, že všechny si buď koberec samy čistí, nebo tuto práci přenechávají firmě. Je zase překvapilo, že já jsem koberce nenechala čistit ještě nikdy. Vysvětlily mi, že v koberci zůstává spoustu prachu a alergenů, ke kterým se normální vysavač nemá vůbec šanci dostat. Jednou za čas je proto dobré koberce vyčistit, prospěje to i zdraví rodiny.

39097059 - blue pen on orange hair fur carpet on a mat

Měla jsem toho plnou hlavu a neustále si představovala, jak prach v koberci pomalu ale jistě zadělává našim dětem na potíže s dýcháním. Protože mé koberce nebyly ještě nikdy čištěné, chtěla jsem vyčistit co nejdůkladněji. Ručně jsem si na to netroufala, věděla jsem, že by to nedopadlo dobře. Musela jsem se pustit do hledání nějaké schopné úklidové firmy. Kamarádky mi daly pár tipů, takže moje hledání nebylo dlouhé. Zvolila jsem A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha.

Byla to perfektní volba. Žasla jsem, jak moc hloubkově se dá koberec čistit, přitom byla celá práce velice šetrná k vláknům. Čisticí chemie účinně působila na nečistoty a kartáčovací stroj s dlouhými jemnými štětinami je neúprosně vykartáčoval na povrch, odtud je potom odsál silný vysavač.

Použitá chemie byla současně i silným dezinfekčním prostředkem, zlikvidovala tak veškeré alergeny. Po vyčištění koberců jsem měla pocit, že je vzduch v pokojích mnohem příjemnější. A koberce vypadaly skvěle. Muselo v nich být spoustu nečistot, protože jejich barvy teď byly mnohem jasnější a zářivější.

Ráda bych A SERVIS doporučila i dalším zájemcům o čištění, s touto firmou určitě neprohloupíte.

 


TAG