Sruby na klíč

Podle průzkumů stále více lidí vyhledává moderní dřevěné stavby jako svůj domov. V dnešní betonové době není divu, že bydlení, které je z přírodních materiálů, se čím dál více těší velké oblibě. Důkazem je i samotný trh realit, kde se tyto stavby dostaly mezi nejvyhledávanější položky. U nás ve firmě Wood-life se snažíme skloubit moderní styl bydlení s přírodním materiálem, ve kterém jeho obyvatel nalezne nejen zdravé prostředí pro život, ale i komfort a moderní styl. Díky srubům na klíč od Woodlife můžete bydlet přesně podle vašich představ.

 

Sruby na klíč a jejich realizace

Sruby na klíč od Wood-life tvoří hlavně kvalitní dřevěný materiál ze zdravých stromů. Dřevo má své specifické vlastnosti, které oceníte převážně v zimních měsících, kdy díky termoregulaci ulevíte rodinnému rozpočtu. Máte jasnou představu, jak by měl váš srub na klíč vypadat? U nás ve Wood-life se budeme přesně řídit vaší vyzí, vašimi požadavky a bude záležet hlavně na vás, jak bude srub na klíč vypadat. Při konstrukci nezapomene zohlednit všechny stavební faktory, jako materiál, způsob topení nebo členění domu. Na konci procesu plánování vám předvedeme hotové plány i finální kalkulaci. Naši odborníci s vámi projdou celou realizaci projektu, kdy s nimi domluvíte všechny podrobnosti a poté už nic nebude bránit stavbě a realizaci vašeho vysněného bydlení. Díky novým stavebním postupům dokážeme na maximum využít potenciál dřevěného materiálu. Zanedlouho už vám předáme klíče a vy vstoupíte do svého nového srubu, kde vaše spojení s přírodou ucítíte na každém kroku.

Wood-life sruby na klíč jsou zhotoveny jen z kvalitního sušeného hoblovaného dřeva, které vybíráme pouze ze zdravých smrků, cedrů nebo borovic. Dřevěný masív nebo lepený profil poté následně opracujeme dvojitou péro-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Izolace ve srubových stěnách je vybírána z kvalitní ovčí vlny, dřevité vlny nebo kamenné vaty, které s pomocí kvalitního dřeva dokonale udrží teplo ve vašem domově.

Jak budou vypadat obvodové stěny bude záležet jen na vás. Dřevěné obklady, zdivo nebo kámen, z toho a mnohých dalších budete mít na výběr, aby to u vás doma vypadalo přesně podle vašich představ. Dřevěné konstrukce, které ponesou celou stavbu jsou kvalitně ohoblované, což se bude skvěle vyjímat v interiéru a dokonale podtrhne přírodní charakter dřevostavby.