Garážová vrata jedině od Altomy

 

Společnost Altoma na našem trhu působí již mnoho let. Za dobu svého působení si získala silnou pověst především jako spolehlivý prodejce garážových vrat. Hlavní součástí sortimentu Altoma jsou garážová vrata Hormann, která jsou naprostou jedničkou v celé Evropě. Ovšem nechybí ani další modely a příslušenství, bez kterého by se žádný prodejce neměl obejít.

 

Moderní garážová vrata jsou s pohonem
Dnešní doba je stále více založená na pohodlí zákazníků. Právě proto Altoma nabízí ke garážovým vratům příslušenství, které usnadní práci uživatelům. Pro všechna garážová vrata Hormann nabízí příslušné pohony. Tyto pohony usnadní příjezd do garáže každému uživateli. I v případě špatného počasí si nemusíte namočit ani jediný vlas. Stačí přijet před garážová vrata, stisknout tlačítko na dálkovém ovládání a máte volný vjezd. Každý zákazník má jiné potřeby a priority, které by měly pohony garážových vrat splňovat. Sortiment pohonů společnosti Altoma je dostatečně kvalitní a široký, že uspokojí každého zákazníka.

 

garážová vrata

 

Jaké pohony jsou v nabídce?
Pohony pro garážová vrata od Altoma můžete vybírat ve třech druzích. Prvním druhem je SupraMatic. Jedná se o moderní a rychlý pohon, který je zároveň velice komfortní. Dalším druhem je pohon ProMatic. Jeho přednosti jsou ve vysoké spolehlivosti a cenové přijatelnosti. Posledním modelem je ProMatic Akku. Tento pohon je možné využívat i v garážích bez připojení elektřiny. Na všechny pohony je poskytována záruka 5 let. Jedná se o nadstandardní záruku, která jenom dokazuje vysokou kvalitu těchto pohonů.

 

Kompletní informace naleznete na www.altoma.cz.