Nechte si vytvořit bazén přesně podle vašich představ

Máte v plánu svou zahradu ozdobit krásným a velkým zapuštěným bazénem? Máte o tvaru bazénu jasnou představu, ale žádný z výrobců požadovaný tvar nenabízí? Nechcete se spokojit pouze s průměrným vzhledem, ale chcete mít bazén opravdu originální a podle svých představ? Jestli ano, využijte služeb společnosti Ekoplast.

 

Žádný rozměr ani tvar není pro Ekoplast překážkou
Společnost Ekoplast bazény Telč  se na výrobu bazénů soustředí již více než 20 let. Díky nashromážděným zkušenostem za tuto dobu již Ekoplast může nabízet kvalitnější a pestřejší sortiment než konkurence. Většina výrobců se totiž soustředí pouze na výrobu pár vybraných tvarů bazénů a na zakázkovou výrobu se nespecializuje. Ekoplast je jiný. Kromě mnoha nabízených tvarů bazénů si můžete také nechat vytvořit bazén přesně podle vašeho přání. Stačí pouze kontaktovat Ekoplast a vzájemně se dohodnout.

 

bazén

  

Kvalita bazénů Ekoplast je velmi vysoká
Společnost Ekoplast má na svém kontě již velké množství realizovaných bazénů v různých lokalitách. Mezi nimi nechybí ani bazény Telč, bazény Jihlava nebo bazény Polná. Spokojenost zákazníků je také zajištěna kvalitním materiálem, ze kterého se bazény vyrábí. Plastové bazény Ekoplast jsou vyráběny z polypropylenu s UV stabilizátorem. Díky své konstrukci vynikají také mechanickou odolností. Společnost Ekoplast nabízí k bazénům také kompletní zabudování, realizaci zastřešení i napojení příslušenství.

 

Detailní informace o bazénech Ekoplast naleznete na www.ekoplast.cz