Bohemiaflex CS nově spolupracuje s řetězcem hobbymarketů Bauhaus

Firma Bohemiaflex CS – tradiční český výrobce a dodavatel stínící techniky pro exteriér a interiér, nedávno navázala spolupráci s úspěšným řetězcem hobbymarketů Bauhaus, který provozuje více než 200 center pro dílnu, dům a zahradu. Sortiment hobbymarketů Bauhaus je vlemi rozmanitý a jsou na něj kladeny vysoké nároky na kvalitu v České republice i dalších evropských zemích.


 

  

Pro uspokojení potřeb zákazníků v oblasti stínění spolupracuje proto nyní řetězec Bauhaus formou zákaznických objednávek s firmou Bohemiaflex CS. „Stále náročnější zákazníci hobbymarketů Bauhaus jistě ocení možnost profesionálního poradenství, zaměření a montáže nadstandardních výrobků stínící techniky pro jejich terasy a zahrady,“ okomentovala spolupráci Ivana Střílková z Bohemiaflex CS. Zákaznické objednávky zaručí zákazníkům řešení, která nejsou standardně k dostání v řetězcích Bauhaus, ale jsou realizována pečlivě vybranými smluvními partnery.

bauh

Bohemiaflex CS spolupracuje dlouhodobě v oblasti stínících řešení s předními společnostmi na českém trhu. Důkazem toho je celá řada spokojených zákazníků, mezi které patří i zančka Staropramen, pro kterou Bohemiaflex CS zajišťuje kompletní stavbu stánků a stanů, pivních zahrádek a stínící techniky v rámci eventů, jako jsou Rock for people nebo Colours of Ostrava.

44

Více informací naleznete na www.bohemiaflex-cs.cz