Myslí v Praze novostavby také na energetickou náročnost?

Na výstavbu novostaveb v Praze se v současnosti specializuje velké množství developerských společností. Mezi hlavní parametry každé stavby samozřejmě patří vhodně zvolená klidná lokalita s dobrou občanskou dostupností a výstavba podle moderních architektonických trendů. Mnohdy je ale opomíjena energetická stránka výstavby. Nové bydlení by mělo také šetřit výdaje za vytápění.

 

Konhefr, stavby a interiéry, s.r.o. se na tuto oblast specializuje

Developerská společnost Konhefr je jednou z mála pražských developerských společností, která myslí i na důležitost pro nízkoenergetické bydlení v moderní architektuře. Novostavby od této společnosti v Praze a okolí mají kromě skvělé lokality a modernímu vzhledu také vynikající parametry energetické náročnosti. Objekty této společnosti se dokonce pyšní průkazem energetické náročnosti budov třídy A. Podmínky k získání energetické náročnosti budov této třídy můžete nalézt zde.

 

Do projektů se můžete okamžitě nastěhovat

Společnost Konhefr stojí za zrodem mnoha pražských objektů. Některé již byly vystavěny a jsou tedy připraveny k okamžitému nastěhování všem zájemcům o moderní a nízkoenergetické bydlení. Mezi byty Konhefr k okamžitému nastěhování se řadí například projekty Krásné Počernice nebo Na Kopečku. Oba projekty jsou situovány v klidných částech Prahy 9 a tvoří je několik různých bytových jednotek a budov. Součástí projektu Krásné Počernice je také rodinný domek s dispozicemi 5+kk.

 

U dalších projektů si na nastěhování musíte chvilku počkat

Developerská společnost Konhefr stále navrhuje a staví novostavby po celém území hlavního města. Další projekty jsou již nyní ve fázi výstavby. To platí také pro projekt s názvem Rezidence Klánovice. Tento projekt je zasazen do velmi atraktivní příměstské lokality u hlavního města a je tvořen budovou se třemi nadzemními podlažími. V architektuře této stavby se snoubí elegance prvorepublikového stylu výstavby společně s moderní architekturou. Interiér budovy je tvořen množstvím nadstandardních bytových jednotek v různých dispozicích i velikostech.

 

Kompletní informace o projektech společnosti Konhefr najdete na www.bytykonhefr.cz.